Jump to content

[MAP]Mini-Stunt


[XSR]NexT

Recommended Posts

nu stiu sa scriptez cum zici u deasta fac NeO un srv de la 0 si am ajuns la peste 9000 linii si srv ala pe care a facut nicusor poza este srv meu si a lui NeO;)  a si sa nu uitam aveti grija la Nicusor ca face id de la hosturi si vrea sa fure srv asa nu l-a luat si noua a si aveti grija ca nu e bun scripter sici teleporturi nu stie sa bage a bagat niste teleporturi vai de mama lor noroc ca il tine rss si pe el a incercat sa bage niste dialogur si lea bagat ca din .... noroc ca le-am reparat cu NeO aveti grija cu acest nicusor daca nu ma credeti puteti sa il intrebati si pe Neo ;);) ;)

ma eu am fkt sv cu voi si mai degraba cu neo decat cu tine tu ceai facut? nimic ai zis doar pune textdraw acolo acolo bla bla in rest nimic si casa stii tu vroiai sa te pun la maps dece pentru ca ai luat o mapa din rss? si cemi pasa mie ca ai tu 90000 linii eu macar nu iau toate mapele de pe net ca si tine sau daca iau o mapa din alt gm il trec pe creatoru acelui server la mape sau la ce am bagat casa nu zica ca sunt nesimtit asa cum esti tu nu stii sa faci nimic nici macar o comanda nu stii esti la fel ca ionutz ala ia un server de pe net apoi schimba creditele si se crede mare si tare dar el e un rahat exact ca tine bine ca nu tiau placut mapele care leam fkt pt sv cand faceam cu voi as fi trebuit sa ma gandesc dar nu conteaza am luat eu de la capat si ce numi pasa mai bine sa fac eu decat sa fac ca si tine nai vazut nimeni nu te place daca tot dai tu 1/5 sa te vad ca pui doar un obiect din mapa bine pun priu ca tu cand faci o mapa pui un obiect acolo si zici "ye sunt prost uite ce maba frumoasa record yeee -1000000 obiecte uraa" =)))) asa ai face deci nu mai comenta ca comentezi degeaba ;)

EDIT: O sa revin cu o mapa care o voi da la toti inafara de voi 2 ;) nu o veti lua iar mapa ati vrea voi so vedeti o fac acum si maine va fi gata sau miercuri ;)

35012l1.png.aee1a3398b9bd9f8eec50574d2cd

Link to comment
Share on other sites

si tu ai facut o mapa pt server,restul LEAI LUAT DE PE SA-MP.COM sau de pe SA-MP.RO ,si nu aveai de gand sa treci creditele,asa cum ziceai  a si in plus bv mie ca luam mape de pe sa-mp.ro sau de pe sa-mp.com u faceai la fel asa ca nu te mai ambala atata ca nu iesti mare maper e vai de viata ta nici comenzi nu stii sa bagi 5-10 comenzi care le-ai bagat si u dar si alea erau copiate si nu era nici bune asa ca gandeste inainte sa scrii asta ti-o poate confirma si NeO

  • www.LcsNet.org
  • 91.233.106.13:7777
  • www.Joc-Miniclip.info

Link to comment
Share on other sites

si tu ai facut o mapa pt server,restul LEAI LUAT DE PE SA-MP.COM sau de pe SA-MP.RO ,si nu aveai de gand sa treci creditele,asa cum ziceai  a si in plus bv mie ca luam mape de pe sa-mp.ro sau de pe sa-mp.com u faceai la fel asa ca nu te mai ambala atata ca nu iesti mare maper e vai de viata ta nici comenzi nu stii sa bagi 5-10 comenzi care le-ai bagat si u dar si alea erau copiate si nu era nici bune asa ca gandeste inainte sa scrii asta ti-o poate confirma si NeO

ma iam dat gm lu stuntman sa ma ajute cu ceva si a vazut si el ca multe comenzi erau din rss deacolo leati luat voi apoi leam schimbat si tu oricum esti un fraier ;) ai vreo 50 de topicuri la discutii scripting si tu si copilu ala de 9 ani pe nume NeO  ;)

35012l1.png.aee1a3398b9bd9f8eec50574d2cd

Link to comment
Share on other sites

ma iam dat gm lu stuntman sa ma ajute cu ceva si a vazut si el ca multe comenzi erau din rss deacolo leati luat voi apoi leam schimbat si tu oricum esti un fraier ;) ai vreo 50 de topicuri la discutii scripting si tu si copilu ala de 9 ani pe nume NeO  ;)

a,si cand lucrai cu noi,nu ai observat ca sunt multe comenzi din RSS,nu?

Ia mai inceteaz ca ma enervezi,daca esti asa "bun" scripter ,CUM SCRIE LA SEMNATURA, de ce i-ai mai dat lui stunt man sa te ajute.?

Si,serverul tau,este un RSS edit,cu textdrawuri furate,si comenzile la fel:D

Daca esti asa de bun de ce nu teai apucat sa faci un game mode de la 0,sa fie toate comenzile facute de tine ???? :-\

Ce sa faci ... copil de 9 ani ,care stie sa dea numai ordine

qdbjz10.png

Link to comment
Share on other sites

nu vreau sa par spammer dar sunt mai incepator imi spune cineva de ce imi da errorile " error 017: undefined symbol " ? :-s Astept un raspuns daca stiti si vreti . :o

8-| ma ai postat gresit aici la mape zici note zici dacati place mapa nu intrebi am erorile bla bla  >:(

35012l1.png.aee1a3398b9bd9f8eec50574d2cd

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.