Jump to content

Proiect nou


Rock

Recommended Posts

Salut.

Dupa cum ma cunoasteti..sau nu ma cunoasteti, sunt de ceva timp pe forumul asta si a venit timpul sa ma apuc sa fac ceva serios.

M-am decis sa caut cativa oameni mai priceputi cu care sa incepem un nou proiect(poate nu ceva unic in Romania dar macar sa fie special).

In ce consta acest proiect? Un server.(Orice inafara de RP, RPG si DM sau TDM)

Voi lucra doar cu cei care stiu sa foloseasca urmatoarele:

  • rBits
  • y_commands
  • y_languages
  • y_timers
  • y_text
  • fixes2
  • sscanf
  • foreach
  • BUD(sau MYSQL)
  • Si celelalte include-uri "moderne" dar in principiu cele de mai sus

Si care au habar de ceea ce fac.

Daca nu o sa fie un server unic in tara macar sa fie cel mai rapid.

Daca esti interesat si indeplinesti toate cerintele de mai sus, lasa un reply.

In caz ca totul va merge bine cu el, voi vorbii cu Vyorel si cine stie, poate va fi server-ul oficial al acestui forum.

PS: Nu am pretentia la 20 de oameni, vreau macar 3.

Tin sa precizez ca inceputul il am eu facut, adica Limbile(Engleza si Romana), Register/Login, Anti-Flood, cateva masini, class-uri si cateva comenzi.

Just Rock

Link to comment
Share on other sites

NexT." post="145309" timestamp="1371111352"]

Serverul oficial ? Cred ca cel de la eXtream este :/ si asa s-au mai propus lucrari la un server oficial, dar nu s-a realizat nimic.

Daca ar merge treaba cu el, eu fiind gmod pe forum de ce nu as vorbii cu Vyorel sa fie si ala oficial?

Oricum, nu se poate spune nimic sigur despre asta.

Daca sa mai incercat si nu a iesit nimic asta nu inseamna ca trebuie sa renuntam.

Just Rock

Link to comment
Share on other sites

  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.