Jump to content

/vup


Guest PlayON

Recommended Posts

Guest PlayON

hs7tp2.png

Descriere:Este un filterscript facut 100% de mine, doar ca recunosc idea am laut-o de pe RSS, dar, acesta este mult mai complex, deoarece poti sa iti alegi inaltimea cat de tare vrei sa sari si butonul cu trebe sa apesi sa sari.Comanda este /vup, evident, dupa ca scri vup iti va da un dialog, unde trebe sa inserezi inaltimea, de la 1 la 4,dupa ce ai selectat, te va da la un alt dialog unde trebe sa alegi butonul cu care sa sari.

1.Clacson (H)

2.CTRL Stanga

3.Foc(Click Stanga)

Este in engleza deoarece nu am nici-un chef sa-l traduc in romana, am tradus destul pana acuma.Acuma e randul vostru sa va aratati cata engleza stiti.

Download:

http://pastebin.com/19UNZJT8

http://solidfiles.com/d/618c/

Nu cred ca va mai trebe alte explicatii? Va urez DISTRACTIE PLACUTA!

Ah, si Logo-ul facut tot de mine, nu cereti sa va fac ca nu va fac!

Link to comment
Share on other sites

Simple,easy,nice :D

Sa nu te superi,dar la chestia cu 'Hide credits' e epic fail :)))

public OnFilterScriptInit(){printf("[[/vup by %s%s%s%s%s]]",Z,H,E,R,O); return 1;} ...

Macar puteai sa pui si tu alte nume la variabile...sau ceva mai simplu

new L[14]="1z7uh97e90rnno";

public OnFilterScriptInit(){printf("[[/vup by %s%s%s%s%s]]",L[1],L[4],L[7],L[10],L[9]); return 1;} ...


Gata cu reclama la sv ala, ca acusa umplu lista de warnuri cu voi!
Link to comment
Share on other sites

Guest PlayON

Simple,easy,nice :D

Sa nu te superi,dar la chestia cu 'Hide credits' e epic fail :)))

public OnFilterScriptInit(){printf("[[/vup by %s%s%s%s%s]]",Z,H,E,R,O); return 1;} ...

Macar puteai sa pui si tu alte nume la variabile...sau ceva mai simplu

new L[14]="1z7uh97e90rnno";

public OnFilterScriptInit(){printf("[[/vup by %s%s%s%s%s]]",L[1],L[4],L[7],L[10],L[9]); return 1;} ...


Gata cu reclama la sv ala, ca acusa umplu lista de warnuri cu voi!

Orice ai face, nu poti scapa de prosti care folosesc fara credite!

Nu-mi vinea in minte altceva=))

Link to comment
Share on other sites

Nicusor,+1 warn-spam

runix,+1 warn pt spam

+1 warn te lauzi cu alte scripturi,/creategang il gasesti pe forumul german xD sau pe .com http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=158675  si daca il mai pun o data pe stuntman sa caute,iti gaseste si /gangwar...

RAWR! VA MANANC! Farse, sterge te rog spamul....

E mult de sters,Ar trebui sa'mi mareasca salariul :|

Link to comment
Share on other sites

Guest PlayON

Nicusor, decat sa il scoti pe forum, mai bine faci un tutorial cum sa il integrezi in GM deoarece este mai folositor in GM ca in filterscript deoarece in GM sunt toate restu celelalt comenzi care ai vrea ca un VP sa le aiba.

Nu mi-e greu sa fac u VIP system dar sunt foarte stresat cand lucerz in PAWN.Cred ca trebe sa iau o pauza foarte lunga si indelungata...

Link to comment
Share on other sites

Ma tin de promisiune,umplu lista de warnuri cu voi,la 3 ban permanent.

Andr3 +1

Nicusor +1


Si daca ati avea mai mult de 2 neuroni in cap ati da search,sunt sute de scripturi pe .com ,orice va doriti,dar n'am ce sa va cer,cica eu am pus linku de unde sa luati acel createclan,si unu mai jos spune "Daca ai face si /createclan".Deci cum zicea si Runix,prosti,dar prosti bata..
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.