Jump to content

Idei


Rimmon

Recommended Posts

NexT." post="143707" timestamp="1369423109"]

Cum e Drift Point Counter, sa fie ceva Stunt Point Counter, si sa iti salveze stunt-urile pe care le faci, de exemplu cand faci un jump, cu cat te rotesti mai mult sa iti numere rotatiile x si y.

Ar fii o idee dar nu ar merge.

Orice calcule ai face nu ai reusii sa verifici daca motocicleta, bicicleta sau altele s-ar da peste cap(backflip, frontflip).

Sau ar fi pozibil verificand unghiul(A) dar folosind formule mult prea complicate pentru multi, chiar si pe mine m-ar depasii cu mult..

Just Rock

Link to comment
Share on other sites

Massari - tot ce ai spus tu exista pe tot internetul , mai ales admin system , V.U.P , Speed sunt foarte simple ..

Next - Ar fi ceva foarte tare daca as fi destul de avansat..Poate o sa incerc da nu cred ca iese mare lucru :))

Massari e curva mea

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

iar acum vin eu cu niste idei salvatoare:

Werewolfs ( exact: varcolaci pe samp) ( gen twillight, vroiam eu sa fac acest script dar mai bine il faci tu, + ca am facut eu deja Vampiri, dar nu l-am mai postat pe acest forum)

Lift System

Prison Escape

Am mult mai multe, dar te las si pe tine sa mai cauti

Eu sunt nimeni. Dar prefer sa fiu un nimeni inconjurat de prieteni adevarati, decat un om faimos inconjurat de falsi.

Nu sunt un scripter perfect, nu sunt nici macar pe aproape, insa in in ciuda acestui fapt incerc sa invat sa le fac pe toate.

Link to comment
Share on other sites

nu stiu, nu am vazut sincer acest lucru in samp , dar probabil va fi...a

Eu sunt nimeni. Dar prefer sa fiu un nimeni inconjurat de prieteni adevarati, decat un om faimos inconjurat de falsi.

Nu sunt un scripter perfect, nu sunt nici macar pe aproape, insa in in ciuda acestui fapt incerc sa invat sa le fac pe toate.

Link to comment
Share on other sites

  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.