Jump to content

Un mic ajutor?


Iustin

Recommended Posts

Am facut acest topic cu privire la scripting.. I am a beginer (sunt incepator) si as avea nevoie de un scripter bun (am vazut ca sa-mp ro i-a furat pe toti :)).. i' m joking ) sa ma ajute cu primele comenzi, mai ales sa lucrez in pawno... as dori daca se poate un voluntar care sama initieze in tainele pawno'ului.. Cum sa fac aia, unde scriu codul cutare, ca.. am cam observat ca pana si o acolada in plus strica gm'ul..

Link to comment
Share on other sites

Am facut acest topic cu privire la scripting.. I am a beginer (sunt incepator) si as avea nevoie de un scripter bun (am vazut ca sa-mp ro i-a furat pe toti :)).. i' m joking ) sa ma ajute cu primele comenzi, mai ales sa lucrez in pawno... as dori daca se poate un voluntar care sama initieze in tainele pawno'ului.. Cum sa fac aia, unde scriu codul cutare, ca.. am cam observat ca pana si o acolada in plus strica gm'ul..

Deci, tu vrei sa inveti initialul pentru un Gamemode intr-un program numit: PAWNO (?)

Ai id-ul meu de messenger pe semnatura mea, ma poti contacta, eu te voi indruma (sa speram) cum am fost indrumat eu

Rareori ne gândim la ceea ce avem, dar mereu la ceea ce ne lipseşte

Link to comment
Share on other sites

  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.