Jump to content

Idee


Guest Rock

Recommended Posts

In primul rand STIU ca sunt o gramada de topicuri de genul!

Asa, sa continuam.

Am nevoie de o idee pentru un script, m-am uitat azi prin "Cerere Script" dar tot ce vad acolo e "createclan, dealershit(greseala intentionata), si multe alte chestii care nu au nici o legatura cu un filterscript-urile, ba mai mult care bat spre tutoriale sau functii folositoare.

Eu am nevoie de o idee buna nu dobitocenii.

Si nu vreau sa vad si aici idei gen createclan sau altele.

Daca se poate ceva care sa fie folositor doar in scripting, nu fs-uri care le pui pe server si gata.

Ma refer la chestii care ar ajuta scripterii, gen rLogs.

Astept idei.

Link to comment
Share on other sites

In primul rand STIU ca sunt o gramada de topicuri de genul!

Asa, sa continuam.

Am nevoie de o idee pentru un script, m-am uitat azi prin "Cerere Script" dar tot ce vad acolo e "createclan, dealershit(greseala intentionata), si multe alte chestii care nu au nici o legatura cu un filterscript-urile, ba mai mult care bat spre tutoriale sau functii folositoare.

Eu am nevoie de o idee buna nu dobitocenii.

Si nu vreau sa vad si aici idei gen createclan sau altele.

Daca se poate ceva care sa fie folositor doar in scripting, nu fs-uri care le pui pe server si gata.

Ma refer la chestii care ar ajuta scripterii, gen rLogs.

Astept idei.

Adica vrei idee de un script care sa-l creezi tu sau ce?
Zomboy.png
Link to comment
Share on other sites

Adica vrei idee de un script care sa-l creezi tu sau ce?

Evident ca eu.

Dar nu vreau ceva care sa fie pentru gameplay, adica gen createclan, dealershit, vup, register/login sau altele.

Eu vreau sa fac ceva care te-ar ajuta pe tine sau pe altii in interiorul scriptului, mai pe intelesul vostru, un include.

Link to comment
Share on other sites

Evident ca eu.

Dar nu vreau ceva care sa fie pentru gameplay, adica gen createclan, dealershit, vup, register/login sau altele.

Eu vreau sa fac ceva care te-ar ajuta pe tine sau pe altii in interiorul scriptului, mai pe intelesul vostru, un include.

Nu stiu,poate un FS care creaza porti si deodata poti sa-i pui commanda ca sa se deschida si sa se inchida,ca cele lalte pui doar poarta
Zomboy.png
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu,poate un FS care creaza porti si deodata poti sa-i pui commanda ca sa se deschida si sa se inchida,ca cele lalte pui doar poarta

Exista deja.

Si e fara rost topicul asta, totusi il mai las.

Link to comment
Share on other sites

Fa-ti un command processor :) . Si ce daca exista mai multe? O experienta in + nu strica xD rCommands Processor

E o idee buna.

Numele ala e luat deja, gasesc eu ceva nou.

PS:

Acum poti sta linistit, nu mai poate sa posteze ala.

Link to comment
Share on other sites

Si eu m-am gandit la asta.Ba chiar am facut unul.Dar cand eram aproape de finalizarea lui, l-am sters pentru ca m-am plictisit sa lucrez la el. :))

Asa ziceam si eu cand nu stiam sa fac ceva :))

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.