Jump to content
  • 0

utils


cocainexxxx

Question

6 answers to this question

Recommended Posts

Guest NiGhTWoLF

Guardian Angel" post="31086" timestamp="1274293066"]

asa iti trebuie cand incerci sa modifici scripturile altora

Te invit sa faci tu un gamemode roleplay de la 0 . Abia atunci o sa te laud. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guardian Angel" post="31086" timestamp="1274293066"]

ai nevoie de utils.inc si morphinic.inc   ambele puse in fisierul pawno/includes

asa iti trebuie cand incerci sa modifici scripturile altora

le am acolo dar imi arata ca nu au putut fi citite;

Could not load utils.inc

Could not load morphinic.inc

Link to comment
Share on other sites

Guest NiGhTWoLF

serverul tau -> pawno -> pawno.exe -> File -> Open -> si deschide Gamemodul tau

Dai compile si ar trebui sa il gaseasca daca zici ca il ai.  (Mai exact , nu deschide direct gamemodul , ci deschide-l asa cum am zis eu. ;)

Link to comment
Share on other sites

Stie eo      mergi in pawno dai new daca apare cv dai select all si dai back space    acum deskide gmul care vrei sal modifici  dai select all apoi dai copy  si dai paste in noul document  dai compile alegi unde sa salveze scri un nume si acuma sa vezi daca iti mai da erori  daca tot da ,si ai mai multe sv in pc ,pune la toate acele include ca e posibil ca pawno ala sa citeasca includeurile de la alt server din pc[din pawno/include],de la un pawno care nu are includeurile  asa am patit si eu si asa am facut[cum tiam zis la inceput]  si apoi mie mia mers sami zici daca merge asa

qdbjz10.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.