Jump to content
  • 0

Problema bizuri


SumX

Question

Buna ziua!

Am descoperit o problema la bizurile de pe serverul meu,intai am crezut ca pe host imi da cnv flood:))),dar dupa am incercat si pe acelasi server,deschis in comp.

Intru in orice biz si se blocheaza tot,se stinge serverul.In host trebuie sa dau eu rr ca sa mearga la loc iar in comp se inchide singur acel program care face ca serverul sa ruleze (samp-server.exe)

In server log apare ca am platit taxa de intrare pentru bizul respectiv si dupa nu mai apare nimic.Nici inainte nu apare altceva iesit din comun.

Nu stiu ce sa va dau din gm...daca puteti sa ma ajutati,spuneti-mi ce linii sa va dau din gm...

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

asta e problema,ca nu stiu sa refac bizzurile de la 0,desi gm'u e foarte bun,cu mici exceptii,e in posesia unui ...:D in posesia cuiva care nu stie aproape deloc sa scripteze...la mine:))

un tutorial nu cred ca gasesc nu? inca nu am cautat ,deci nu ma injurati :))

multumesc pentr raspuns,lethal si mr big:D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.