Jump to content
  • 0

Am nevoie sa ma ajutati cu ceva!


preda_tor95

Question

Salut, ma puteti ajuta si pe mine cu ceva?

Eu am un server rp....iar ieri cineva sa conectat la server si si-a dat admin, nustiu cum...si mi-a banat toti jucatori pe motiv: schimbati gm, acest gm apartine ..nume_server...(sa nu fac reclama).Dar acel gm nu le apartine...De asta nici nu am de gand sa-l schimb...Gm-ul a fost facut de o anumita persoana care le-a dat si lor gm-ul...si mi la dat si mie!, si de acum ei au pretentia sa nu-l folosesc si eu...

Puteti sa imi ziceti si mie cum au reusit sa se conecteze la server ca admin?

Poate e un bug la gm, ziceti-mi va rog unde sa caut, ca sa aflu cum au reusit...e posibil sa fie o comanda ceva cu care sa iti dai admin?...inafara de rcon login,,si dupa makeadmin....deoarece ei nu aveau de unde sa stie parola rcon...(la mine pe sv aceasta parola e formata din foarte multe cifre+litere..nici macar eu nu o stiu, am pus numere si litere la nimereala...)...

Va rog sa ma ajuati..multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.