Jump to content
  • 0

Problema /q si crash


lideru

Question

Am si eu 2 intrebarii ?  ???

Stie cineva sa faca ca atunci cand dai /q sa te dea in acelas loc ?

ex : dau /q in fata la LSPD si intru a 2 zi pe sv sa ma deie tot in acelas loc .

Stie cineva sa faca ca atunci cand iei crash sa te dea tot in acelas loc ?

ex : iau crash in fata la LSPD si intru iara pe sv sa ma deie tot in fata la LSPD de unde am luat crash`u

mersi...

if(!strcmp(cmdtext, "/q", true))     {         Ban(playerid);         return true;     }[/code
Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

Crashu`l til ei din cauza ca ai bagat ceva pe server, si afecteaza pd incearca sa-ti aduci aminte pana sa ei crash ce ai bagat si sterge din server.cfg

OMG :o esti intreg la minte copile :o citeste ce am scris inainte de post X(

if(!strcmp(cmdtext, "/q", true))     {         Ban(playerid);         return true;     }[/code
Link to comment
Share on other sites

Calmati-va... LWDM are o chestie care iti salveaza pozitia pt 5 minute (ultimul player deconectat) deci daca intri repede inapoi te da exact cum erai.

Dar pt ceva mai bun si pt o mai lunga durata de timp, folosesti un sistem care sa salveze coordonatele iar apoi sa le foloseasca cand playerul intra.

-Toate tutorialele postate intra aici sau puneti-le direct [url=http://www.sa-mp.ro/forum/index

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.