Jump to content

Party Revolution v.1


zaster

Recommended Posts

Frumos GM ^^

Bravo, 5/5 mie imi place ^.^ tine-o tot mai bine :P

Descrierea nu prea conteaza..Conteaza ce contine acel lucru care a fost descris si cum functioneaza. Pentru frumusete ar conta si descrierea xD

Frumos GM-ul , dar am si eu o intrebare. Cum pot sa fac si eu steluta aia de jos ?

Acea steluta adica acel TextDraw a fost creat cu http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=117851

Acea steluta este creata prin ], cand vei face un TextDraw, la Text vei pune ] si vei alege fontul 1 adica fontul San Andreas, si se va crea o stea ^^, aceasta paranteza ] inseamna stea prin fontul 1 adica fontul San Andreas mai multe nu iti pot explica ca nu ai cerut, ti-am spus numa ce ai cerut :)


F*ck everybody who want and who try to judge me for who I am, b*star*s !

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest RockStar

Am zis ca nu mai postez dar nu pot sa ma abtin.

Nu am putut sa obserc cum ai copiat /stats dialog si putin din /cmds din Drift Universe!

Maturizativa fratilor.

Bye xD

Link to comment
Share on other sites

Am zis ca nu mai postez dar nu pot sa ma abtin.

Nu am putut sa obserc cum ai copiat /stats dialog si putin din /cmds din Drift Universe!

Maturizativa fratilor.

Bye xD

Bha Chello

Nu Vreu sa ne certam dar tu prea ma critici lol eu nu am Drift Universe sau Stunt Universe eu asta lam fct singur nu am copiat nik poate stilu de aranjare lam copiat dar tabelu nu asa ca taci din gura nu te mai bagata tu ... am muncit mult la sv ... si acum vi tu si zici ca am copiat lol ..

este foarte usor sa faci cu BigString Lolzz...

Gata daca ai vzt un dialog ca la altu gatai copiat  .. lol

MnX_Lucy. link=topic=15144.msg92062#msg92062 date=1315209420]

analfabet :)) cik Ai loat arme gratis :)))

a si MnX_Lucy Tu Esti Analfabet eu am scris corect ....

am scris ai Loat Arme Free Nu Arme Fratis LOL esti tu chior CHIORULE...

560x95_FFFFFF_FF9900_000000_000000.png
Link to comment
Share on other sites

stuntman[]!" post="92375" timestamp="1315395087"]

N-am inteleg nimic din asta.

Cica la tine in GM:

#define _streamer_included
#define CreateStreamedObject 

WTF is that ?!?

aia cu

[pawn]#define _streamer_included

#define CreateStreamedObject[/pawn]

:D alea leam bagat ca vream sa testez o mapa 03c in GM si nu mergea dar am uitat sa le sterg lol ...

560x95_FFFFFF_FF9900_000000_000000.png
Link to comment
Share on other sites

Guest RockStar

Bha Chello

Nu Vreu sa ne certam dar tu prea ma critici lol eu nu am Drift Universe sau Stunt Universe eu asta lam fct singur nu am copiat nik poate stilu de aranjare lam copiat dar tabelu nu asa ca taci din gura nu te mai bagata tu ... am muncit mult la sv ... si acum vi tu si zici ca am copiat lol ..

este foarte usor sa faci cu BigString Lolzz...

Gata daca ai vzt un dialog ca la altu gatai copiat  .. lol

Acum am descarcat si am inteles dece e acelasi dialog..tu ai ladminul modificat de mine pentru Drift Universe.

Nici gm-ul nu e cruce de inchinat, cateva comenzi copiate din Drift Universe si puse in lvdm.pwn + multe chestii loate din rss v2 :))

Si nu imi spune ca nu este asa fiindca eu cunosc rss v2 mai bine decat Drift Univere :))

Pe v2 ala am invatat sa scriptez.

Link to comment
Share on other sites

Ce om N**b bah tu esti invidios parlitule mai taci naibi

a si DATI Cineva LOCKED sa NU Incep iara sa injur...

Warn +10%

Ia uite cum arata warnurile tale:

Time Reason Points

Today at 10:23:36 PM Limbaj+Insulte +10

August 21, 2011, 03:27:16 AM Limbaj +15

August 06, 2011, 12:39:45 AM Insulte +20

July 17, 2011, 04:38:23 AM Limbaj +10

Inca o greseala si ai mute. Toate warnurile tale sunt pe motiv de limbaj si insulte, deci controleaza-te.

/locked

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.