Jump to content
  • 0

Crash


Guest Zergyu

Question

Salut , am o problema la server , ieri am adaugat niste vehicule (barci mai precis) si le-am adaugat in GF , acum de cate ori intru pe Server imi da crash , de la ce sa fie problema? De la Vehiculele adauge sau de la altceva?

Ps: Cate odata imi da Don't Send si altadata imi da pur si simplu Close si tre sa dau OK...

Edit: Pana acum nu am avut probleme sa iau crash, doar de cand am adaugat vehiculele...

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

acum iar numai merge :| , nush ce sa zic , am sters si toate objecturile si tot iau crash..alte idei mai aveti ? :|

Edit: Ultima data cand sa "umblu" in gf am adaugat masini...nu am uitat {} sau ; sau altele...pt ca atunci mi-ar da erRor cand l-as face amx , dar nu-mi da nici o erroare

Edit2: Am sters si Objecturile din GF care le-am pus (am lasat vreo 2 obj) si tot iau crash :|

Link to comment
Share on other sites

Guest Zergyu

Ok , mc all pentru ajutor , am observat ca dupa ce adaugi un nr de masini mai multe se ia crash (chiar dak le-ai bagat in GF si ai dat /endround) , asa ca atunci numai merge sa pui orice masina oriunde , de exemplu am vrut sa pun alte masini la car rent , dar nu mi-a dat voie decat cele care erau in script (Buanito & Hotknife) , daca puneam altele -> cum intram pe server cum luam ban .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.