Jump to content
  • 0

Intregistrare pe site

alexter

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• By pnndzx
      - FOLLOWERI INSTAGRAM/YT/TIKTOK (BOȚI)
      - ADMINISTRARE CONTURI SOCIALMEDIA (FOLLOWERI REALI SI ACTIVI)
      - CREARE WEBSITE (MAGAZIN ONLINE/SITE DE PREZENTARE)
      - CAMPANII FACEBOOKADS/GOOGLEADS
      - OPTIMIZARE SEO
      - DOMENII | HOSTING WEB, VPS, JOCURI, RADIO
      !!! COMENZI PE https://rula.ro/ sau 0769 530 476 !!!
      !!! OFERIM FACTURĂ ȘI CONTRACT !!!
    • By Vali Samp
      Salut, caut o persoana ce are cunostine pentru a instala/ optimiza un forum pentru gaming.Contra cost, astept, multumesc.
    • By Gasi244
      Hello all !
      De curand, am hotarat impreuna cu un prieten si cu tatal meu sa ne deschidem o mica firma. Firma se ocupa cu reconditionarea mobilierului vechi sau confectionarea acestuia la comanda. Ne dorim sa ne extindem si m-am gandit ca poate ar fii util un site web. 
      Imi puteti spune, va rog, daca aveti idee unde mi-as putea promova viitorul site? In mod initial, m-am gandit la tv si radio, dar caut modalitati de promovare si pe internet.
      PS: Nu sunt un mare fan facebook. Credeti ca ar fii util un grup pe facebook ?(chiar daca am si site )
      Apreciez orice sugestie !  

• By Serban
      Voua va merge site-ul wiki.sa-mp.com? adica incerc de ieri nu pot accesa site-ul si nu stiu de ce.Daca voua va merge inseamna ca e de la mine, dar nu stiu ce problema sa am daca restul site-urilor imi merg.
    • By AnDrEyUpS
      Salutare, pana acum am lucrat pe site-ul mboxdrive si nu am avut probleme si de ceva timp imi dai link-ul, dar nu mai incepe sa cante melodia si asta imi afecteaza pe server cand bag si acel link, nu doar pe site. Stiti ceva recomandari cu .mp3 un site?
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.