Jump to content
  • 0

Ajutor ______


Genius

Question

Deci vreau sa ma ajutati cu o mica problema

Nu prea stiu scripting doar p ici p colo kate cv

Deci porbleama este asa:

1 > De ex eu fak o insula cu case graj etc (mapa)

2 -> O salvez

3 -> Si vreau sa fak asa un Fel de FS de ex /island dar sa fie akolo mapa si comanda /island sa te teleporteze la mapa

Deci un FS cu teleportare la acea mapa

Daca ma puteti ajuta va multumesc mult!!

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

Guest RockStar

Incearca sa inveti incet, incet nu te duce direct la mape si teleporturi, invata functiile de baza si dupaia incearca si o sa vezi ca o sa reusesti.

PS:

Data viitoare nu mai face scrisul asa de mare si de rosu ca se vede si normal ;)

Link to comment
Share on other sites

Incearca sa inveti incet, incet nu te duce direct la mape si teleporturi, invata functiile de baza si dupaia incearca si o sa vezi ca o sa reusesti.

PS:

Data viitoare nu mai face scrisul asa de mare si de rosu ca se vede si normal ;)

bn multumesc pentru ajutor dar eu odata am luat  o mapa fakuta de tn /pool mam uitat p akolo si nu prea am inteles kum sta treaba adik

dak miar explik cnv amanunt ku amnanut as intelege :tankyou: si te rog lasami idul tau prin pm :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.