Jump to content

[FS]Vama Ls-SF


HsY

Recommended Posts

CreateObject: 11

Lini: 74

Comanda: /VamaSF ( iesire Ls spre SF )

Comanda: /VamaLS ( cand intri in Ls )

Taxa: 100$

ss1: samp025v.th.png

ss2: samp026u.th.png

ss3: samp027f.th.png

Download PWN: http://solidfiles.com/d/fsBv

Download AMX: http://solidfiles.com/d/NrAq

default.png

 

Link to comment
Share on other sites

The Niko Man[RM]" post="17118" timestamp="1250074036"]

u nici nu stii ce inseamna gg si esti si tacan de 8 ani dute pe http://www.goagal.ro/ si dai sarci pe goagal ;)

Au la el cine vb marele "inteligent"

Imi aduc aminte cand jucam pe versiunea 0.1.. ala era SA-MP adevarat.

Va salut cu respect (pe cei care merita).

Link to comment
Share on other sites

The Niko Man[RM]" post="17136" timestamp="1250082942"]

ce nu tia plkt faza cu goagal ?:))=))

Tu termina cu Off-Topicul. Faci prea mult Off-Topic prin multe subiecte si nu cred ca o sa fie de bine.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Cred ca este o intrebare stupida, dar..................CE CAUTA MCARAUA AIA ACOLO?? totusi in viziunea ta ce simbolizeaza..?? ??? ??? ::) ::)

Nu e macara e doar un bec deala ca in santierul din SF

Imi aduc aminte cand jucam pe versiunea 0.1.. ala era SA-MP adevarat.

Va salut cu respect (pe cei care merita).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest Ch1NeZu

ROG UN ADMIN SA DEA REMOVE please ! am stat 4 ore la ea sa o fac X( si el vine si o posteaza X( dragutz din partea ta si de dovedit.... credk pot inainte cand era site-ul de lati inchis ceva vreme MAI TINETI MINTE ca ma tot rugam sa ma ajutati cu comanda la o vama? eram incepator bn ca nu sunt chiar pro acm da stiu cv cv pawno asta era vama la care lucram , sau vyorel mai tii minte cand tot te sacaiam la cap pe mess sa ma ajuti cu vama park tiam dato o data sau nu mai stiu asta era vama la care lucram si acm vine cu vama mea sa o posteze pe forum urat din partea ta hsy ma asteptam la mai mult de la tn

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ch1nezule meri bate-ti coasa ...

adicia eu iti dau FS-ul sa te iei dupa el sa inveti si tu sa faci si acum zici ca este al tau ?

Oricum cand ti-am dat eu Vama asta era deja postat aicii

Vyorel poate confirma cand imi zicea sa sterg pragma si chiar el o refacut vama fara greseli ;) ( apoi am refacut-o eu si vama si plaja )

deci ciocu mic si joc de glezne

default.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Bai nene vama asta e facuta de cu 1 an LOL si nici macar nu e facuta de tn doamne

daca nu sti macar taci ...

Cine imi spune si mie unde trebuie sa pun fisierele ? ;D

CA sunt incepator!

intri in server in filterscript si copiezi acolo fisierele apoi intri in server.cfg si la linia filterscript adaugi vama

default.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Alxxie

- am de la un ratat pe nume alxxie care imi dadea mereu sa sti si u

1.Ratat esti tu nu eu.

2.Eu ti-am dat in total doar vreo 6 minusuri.Pana la 100 au dat si altii.Si crede-ma, eu am lucruri muuuuult mai bune de facut decat sa-ti dau tie rusine la fiecare 24 ore.Si inca ceva: nu stiu daca ai observat dar eu intru pe forumul asta cam o data la 2 saptamani-1 luna.

On: HsY ar fi frumos sa faci o versiune noua unde sa pui vame si in alte locatii  ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.