Jump to content

0Hide - Stealthy


Guest PlayON

Recommended Posts

Guest PlayON

0Hide

V1.0

Stealthy

Este un script micut, facut din distractie si pentru ca imi place. Intri in joc, scri /hide si ti se v-a activa scriptul, trebuie acum sa apesi pe C (Crouch), jucatoru se v-a pune ''pup'' si un vaz mare de flori il vor acoperi total, numele v-a fi ascuns iar culoarea invizibila.

Odata ce apesi pe Shift, Enter sau Space jucatorul pierde avantaju de a fi "invisibil", numele ii v-a apara iar, culoarea vechie iar vazul v-a disparea.

Poze

2ecok75.png

[img width=500 height=400] 2nup2py.png

[img width=500 height=400] 2l9iq9g.png

Descarca

solidfiles

Sau de pe pastebin !!

Link to comment
Share on other sites

Guest PlayON

misto zhero ! 10/10 dar am o intrebare... pe harta cum se vede acel jucator care foloseste /hide? se vede cu alb?

Nu se vede, are culoarea neagra dar alpha este pus la 00, ce inseamna ca e transparent! :)

adica

0x000000FF Negru, si se vede pe harta.

0x00000000 Negru, da nu se vede, e invizibil.

In V2 am sa bag un dialog unde isi alege jucatoru obiectu cu care sa se ascunda.

Link to comment
Share on other sites

0Hide

V1.0

Stealthy

Este un script micut, facut din distractie si pentru ca imi place. Intri in joc, scri /hide si ti se v-a activa scriptul, trebuie acum sa apesi pe C (Crouch), jucatoru se v-a pune ''pup'' si un vaz mare de flori il vor acoperi total, numele v-a fi ascuns iar culoarea invizibila.

Odata ce apesi pe Shift, Enter sau Space jucatorul pierde avantaju de a fi "invisibil", numele ii v-a apara iar, culoarea vechie iar vazul v-a disparea.

Poze

2ecok75.png

[img width=500 height=400] 2nup2py.png

[img width=500 height=400] 2l9iq9g.png

Descarca

solidfiles

Sau de pe pastebin !!

Am vazut pe www.sa-mp.com si un filmulet pus de tine si daca ai face un Gm cum e filmuletu esti:X:Xhttp://www.youtube.com/watch?v=h-xFlc-ztoo
Link to comment
Share on other sites

Guest PlayON

Defapt idea a fost luata de pe videoul ala, nu am gasit chiar cutia aia si am gasit planta.

Cookie ma tot critica, ca nu vroiam sa-i zic la ce lucrez, si cand i-am zis, a zis, am stat eu atat, doar pentru o floare?

Ba nenica, e vorba despre fun, nu, wooooow ce lung e codu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.