Jump to content
  • 0

Masini Nelimitate


CrisTany

Question

13 answers to this question

Recommended Posts

este greu sa faci masini nelimitate personale,  pentru ca la fiecare masina tre sa faci comanda pt a incuia masina... de ex :/v lock,

/v lock 1, /v lock 2, /v lock 3 etc....

nu se poate sa faci masini nelimitate!!!

pt ca:

stuntman-=!! link=topic=12693.msg77138#msg77138 date=1307990624]

Limita SA:MP-ului este de 2000 de vehicule.

si daca este sa le faci trebuie sa ai cunostiinte bune in DINI,Y_INI, sau orice system de salvarea datelor in SAMP + ca de fiecare data daca un player iese de pe sv si detine o masina personala, trebuie sa pui DestroyVehicle(ceva de genu)...ca sa ii distruga si salveze masina pers...ca sa nu se tot puna masini pana ajung la 2000...

P.S - nu stiu daca am explicat bn dar noh am incercat:))

Fara reclama in semnatura!

Link to comment
Share on other sites

ok atuncia , am inteles ,dar atuncia cum fac sa poate sa aiba mai multe masini , 6 de preferat, Modific doar comanda /v lock ? sau trebuie sa mai modific si altundeva? de ex la /stats sa apara ID_ul vehiculului ... etc

Astept raspuns, Multumesc

omule de unde sa stiu ce system de masini pers folosesti???

Fara reclama in semnatura!

Link to comment
Share on other sites

pai atunci va spun ce system folosesc , dar intrebarea e cum:)

mda vad ce noob esti...scz de expresie

fiecare system de masini pers tre sa contina ceva ca MAX_CARS_PER_PLAYER sau ceva...si noi de unde sa stim daca are sau nu daca nui dai nume ce system folosesti?????

Fara reclama in semnatura!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.