Jump to content
  • 0

Putin ajutor va rog...


Alexman

Question

Salut.

Am o mare intrebare si rugaminte.

Stiti ca la unele servere,mai ales de stunt/drifturi/dm acea bara de "HP" adica de viata este cu verde sau alte culori decat e normal,ma puteti ajuta si pe mine sa o fac la fel va rog,de exemplu cu un albastru mai deschis? :embarrassed:

Am cautat dar nu am gasit...si va rog daca nu imi puteti face un FS,puneti-mi aici un mic tutorial cum sa fac,multumesc mult si raman dator!

P.S va pastrez si la credite,normal  :azn:

Astept raspuns,multumesc!

Blog-ul timpului liber! www.blogoffreetime.blogspot.com || Discuti,stiri,etc!Petrece-ti timpul liber in mod relaxant!

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

Nu am zis neaparat,se poate si prin PM...nu neaparat,un tutorial sa inteleg,orice.

Nu e problema de GF,de ce zic eu aici tine de stunt/dm,etc...asta am intalnit numai pe serverele de genul  :laugh:

Blog-ul timpului liber! www.blogoffreetime.blogspot.com || Discuti,stiri,etc!Petrece-ti timpul liber in mod relaxant!

Link to comment
Share on other sites

Guest farse

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=153255&highlight=Colored+Health+Bar

Data viitoare cand vrei sa mai faci un topic,citeste regulile  :azn: (ai incalcat 2,nume topic incorect si ai cerut un script-exista "sarch pe gugal");

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.