Jump to content

vreau un scripter sa ma ajute la un server


Recommended Posts

  • 2 months later...
1 hour ago, Nebunu28 said:

nebunu28#8041 

No Offense but... Tu ai 3 reply-uri / topic-uri pe profil, acelea fiind : Reply de aici in care spui ca te bagi ca si scripter si 2 topic-uri in care : in unul ceri sistem de Clan Vehicles, si unul in care ceri ajutor la o chestie banala...

Eu te inteleg ca mici cunostinte in pawn, dar nu te dai scripter acum. Multumesc Anticipat ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, VAurel said:

No Offense but... Tu ai 3 reply-uri / topic-uri pe profil, acelea fiind : Reply de aici in care spui ca te bagi ca si scripter si 2 topic-uri in care : in unul ceri sistem de Clan Vehicles, si unul in care ceri ajutor la o chestie banala...

Eu te inteleg ca mici cunostinte in pawn, dar nu te dai scripter acum. Multumesc Anticipat ❤️ 

Auzi sincer nu ma pricep bine in pawn, dar macar stiu! Daca eu nu stiu la clan vehicles  asta e. Sa nu mi spui tu mie ca tu esti ace in pawn si nu ai avut de nimeni ajutorul la un script , deci ia o usor ca am link cu tine de unde cereai un script!

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Nebunu28 said:

Auzi sincer nu ma pricep bine in pawn, dar macar stiu! Daca eu nu stiu la clan vehicles  asta e. Sa nu mi spui tu mie ca tu esti ace in pawn si nu ai avut de nimeni ajutorul la un script , deci ia o usor ca am link cu tine de unde cereai un script!

Tocmai ce am incercat sa iti explic o situatie banala in care tu te aflii :)) 

Faptul ca tu te-ai frustrat la un mesaj in care ti-am si spus 'No Offense' si am incercat sa iti explic, ceea ce mi-se pare mie gresit la tine, iti da dovada doar de incompetenta :))Si link-urile in care "ceream script" cel mai probabil sunt destul de vechi, eu ceream ajutor doar la script-uri pe care *eu* le faceam, si aveam nevoie de ajutor la o anume linie din acel cod... Si as prefera sa discutam pe discord sau ceva, caci pe aici, facem off-topic si nu e bine. :)

jupanuu#6666

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.