Jump to content

Vand GameMode Sa:Mp By Waller Version 3


Waller.

Recommended Posts

                                                                            GameMode SA:MP Burned By Waller v3.

Creator / Editor: Edison, Waller.

Poze / Video: lista updates:https://pastebin.com/W63PLmaY / kenny: 

/ switfty:

 

Price:15 euro / cont steam sau epic games cu jocuri.

Detalii: Salut, vand gamemode sa:mp cu peste 400 updates, il dau pe 15 euro sau pe cont steam or epic games cu jocuri. Seara sau zi faina va doresc ❤️

 

Metode De Contact:

Discord:Waller#1777

Instagram:Mihaita_Mihaita_1337

Server Discord ( dedicat ajutor pawn - web developing): https://discord.gg/9X9vbdrxPB

Facebook:Nu folosesc

Skype: Nu folosesc

Twitter: Nu folosesc

 

Metode De Plata:

PaySafe,

PayPal,

Skrill.

Link to comment
Share on other sites

Nu vreau sa nu iti cumpere baietii gamemodeul  sau crezi ca vin cu hate din potriva doamne ajuta, dar nu cred ca ti-l cumpara nimeni cu 2-3 culori editate mai ales ce am vazut pe yt la tine ca iti selecteaza 3 td dintr-o data se adauga 2 cp-uri in loc de unul si alte buguri minore pe care nu cred ca stii sa le rezolvi.

Link to comment
Share on other sites

Acum 9 ore, Noke a spus:

Nu vreau sa nu iti cumpere baietii gamemodeul  sau crezi ca vin cu hate din potriva doamne ajuta, dar nu cred ca ti-l cumpara nimeni cu 2-3 culori editate mai ales ce am vazut pe yt la tine ca iti selecteaza 3 td dintr-o data se adauga 2 cp-uri in loc de unul si alte buguri minore pe care nu cred ca stii sa le rezolvi.

smr tu ca 2-3 culori editate ia gamemode waller v2 si o sa vezi .

Link to comment
Share on other sites

La 13.04.2021 la 13:13, Noke a spus:

Nu vreau sa nu iti cumpere baietii gamemodeul  sau crezi ca vin cu hate din potriva doamne ajuta, dar nu cred ca ti-l cumpara nimeni cu 2-3 culori editate mai ales ce am vazut pe yt la tine ca iti selecteaza 3 td dintr-o data se adauga 2 cp-uri in loc de unul si alte buguri minore pe care nu cred ca stii sa le rezolvi.

Aia cand imi selecteaza 3 td uri e de la modpack, aia cu dmv am si zis pe clip CA NU AM STAT SA REZOLV BUGS MINORE CA NU AVEAM NICI TIMP nu prea inteleg de ce te ar interesa bug urile mele atat timp cat nu s pe acest gamemode care il vand

Edited by Waller669
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Waller669 said:

a da puiule si vezi ca acm cateva zile am vandut gmu :))

Nu prea suport oamenii ce folosesc expresia puiule dar nvm, ma bucur ca l-ai vandut ti-am zis spor dar te cam ofensezi. A si faza cu timpul tau liber nu stiu ce zici tu ca n-ai timp dar la 12 ani ai tai trebuie sa-ti vezi de scoala salut.

Edited by Noke
Link to comment
Share on other sites

Acum 21 ore, Noke a spus:

Nu prea suport oamenii ce folosesc expresia puiule dar nvm, ma bucur ca l-ai vandut ti-am zis spor dar te cam ofensezi. A si faza cu timpul tau liber nu stiu ce zici tu ca n-ai timp dar la 12 ani ai tai trebuie sa-ti vezi de scoala salut.

=)))))))))))))))))))))) ma faci sa rid mesaj pe discord si spune mi direct frustrarea ;)

Edited by Waller669
Link to comment
Share on other sites

Acum 17 ore, HaoSs07 a spus:

salut vreau sa cumpar acest minunat script cu peste 600 de update uri, este genial din toate pozele facute cu telefonul fix.
Te rog sa ma contactezi la urmatoarea adresa ^HaoSs07#1111

hahaha amusant 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Waller669 said:

=)))))))))))))))))))))) ma faci sa rid mesaj pe discord si spune mi direct frustrarea ;)

Ce frustrare as avea pe tine ca ai facut 15 euro ? te lauzi ca ai vandut gm cu 15 euro? Nu vreau sa stiu daca te-as vedea cu 100 euro pe pp sa vad cum faci

Link to comment
Share on other sites

Acum 18 ore, Noke a spus:

Ce frustrare as avea pe tine ca ai facut 15 euro ? te lauzi ca ai vandut gm cu 15 euro? Nu vreau sa stiu daca te-as vedea cu 100 euro pe pp sa vad cum faci

pai vad ca tot comentezi aiurea :))) da mi mesaj pe disc si injura ma =)))) descarca te si sa nu uitam cum ii cereai ajutor lu aleksandru ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.