Jump to content

Caut persoana care vrea sa isi deschida server de lunga durata!

Recommended Posts

Salut! Ma numesc Marian zis si Fierro porecla cat si nickname-ul din joc si am varsta de 17 ani jumate, ma ofer fondator/owner, caut o persoana care ar dori sa isi deschida un server de SA:MP de lunga durata care sa nu se inchida si sa spuna STOP peste o saptamana, doua sau sa nu se ocupe serios de el...
Sunt serios cand vine vorba de munca, mai exact de un proiect la care se va deschide un server de SA:MP.
Tin sa mentionez ca nu-mi plac serverele FANTOMA... sunt uni tipi care oferta tot ce e pe server e la admin pana la bani pe server, nu vreau astfel de persoane!
Eu vin cu tot cu un Gamemode foarte ok, fara buguri sau alte nebuni care la randul lui are foarte multe sisteme pe acesta.
Acest gamemode nu il gaseste orice copil pe net! !

Nu vreau sa o mai ungesc foarte mult, cine vrea sa- mi lese UN PM cu discord-ul vostru!
Vreau seriozitate! Va pwp!

Edited by Fierro.

• 2 weeks later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By WyNNNer. #
      Salutare!
      Caut o persoană serioasă și matură dornică să configureze, administreze și promoveze un server de SA:MP. Am nevoie de o persoană pricepută în scritping, care poate configura un server frumos și plăcut și care poate pune bazele unei echipe serioase și active de admini. Noi oferim tot ce este nevoie, de la host până la bani pentru promovări (asta dacă vedem că persoana respectivă chiar își dă interesul și se străduiește să facă ceva bun). 
      Hostul este unul de calitate, ținut pe un dedicat puternic cu procesor AMD Ryzen 9 5900x și protecție AntiDDoS 1TBps+ Voxility, deci nu se pune problema lagului sau a floodului pe server.
      Cine este interesat de o colaborare de lungă durată cu noi este rugat să mă contacteze pe discord [D E A L E R -#3474]. Este recomandat să mă căutați pe discord deoarece acolo sunt on mai mereu.
    • By TheGodfather
      Salut, am un server de samp si am nevoie de o persoana care sa ma ajute cu popularea lui. Mai multe detalii discutam in privat, cine e interesat ma poate contacta pe discord: The Godfather#0066
    • By Capatana
      Caut un scripter serios pentru un eventual server de RP . Sunt un barbat serios  in varsta de 27 ani si rog ca voluntarul sa aiba peste 17 ani din motive personale.

- Persoana respectiva va fi al 2-lea Owner al comunitatii
      - Nu va suporta nicio plata a hostului , domeniului.
      - Unele donatii care vor trece peste plata hostului , vor ajunge la scripter in semn de apreciere pentru munca depusa . Eventual , toate donatiile .

Nu caut neaparat mod facut de la 0 , ma multumesc cu alte moduri modificate .

Un mic referat :
      Nu ma intereseaza sa scot profit pe server , ma intereseaza sa-l populez si sa am cu cine ma distra....mereu mi-am dorit sa am un server de sa-mp . Am avut cateva incercari de a-mi mentine serveru' activ in trecut , dar din lipsa de un scripter serios  mereu am esuat.
      Sper ca de data asta sa am catusi de putin o sansa la un viitor server de RP , cu ajutorul unui partener !

• By khain.dev
      Va salut, am dorinta sa deschid un server in stilul PUBG + DM si nu numai.
      Eu ma ocup cu realizarea GM-ului in sine ( Mapping, TextDraw, Pawn ), din partea partenerului este finantarea acestui server.
      Pentru mai multe detalii, discutam in privat.

Discord: hemingway.dev#3221
    • By DFR
      Salutare,
      Zilele astea m-a prins nostalgia, motiv pentru care am decis spontan sa deschid un server de SA:MP. Din lipsa timpului necesar dezvoltarii, vin catre voi cu dorinta de a gasi un dezvoltator care sa se ocupe de crearea unui gamemode de la 0 de tipul RPG + GF. 
      Ce vreau sa stiti dinainte, e faptul ca de meserie sunt programator, iar in mod normal m-as uita peste cod, insa asta ar ingreuna intreg procesul de dezvoltare, iar eu ce imi doresc in momentul de fata este ceva functional si cat de cat optimizat (daca am lag de la un sistem, te trag de maneca). De asemenea, daca imi spui ca ceva e imposibil de creat/adaugat, vreau sa vii cu argumente solide si dovezi in caz de nevoie, deoarece cam o sa stiu ce se poate si ce nu.
      Inainte de a continua cu mai multe amanunte, dezvoltatorul va fi platit saptamanal (in functie de sistemele dezvoltate si complexitatea lor).
      Daca codul de la sistemul adaugat, exista pe internet(voi cauta personal, deci prefer sa nu ma mintiti), atunci valoarea acestuia va fi cel putin injumatatita, mai precis daca sistemul valora in jur de 50 de lei, vei primi cel mult 25 de lei doar pentru a fi compatibil cu gamemode-ul si adaptat conform cerintelor. Insa daca ceva nu exista, iar acesta va fi implementat corespunzator (nu are buguri si nici nu afecteaza alte sisteme), atunci pretul e cel discutat. 
      Plata va fi in RON prin transfer bancar (Revolut, Paypal, sau ce vreti voi). Voi plati in functie de cat implementati in saptamana aceea, pretul il discutam impreuna, insa vreau sa va asteptati ca pentru o comanda, spre exemplu, care doar imi coloreaza numele pe harta, nu va valora mai mult de 1-2 lei. In schimb un sistem de case, ce pot fi adaugate si din joc, cu interioare pentru fiecare si posibilitatea de a le modifica pe interior si pe exterior (stiu ca exista deja pe internet, insa e alegerea voastra cum preferati sa il faceti), atunci pretul urca si intre 50-150 lei pe sistem. Personal vreau o munca buna spre foarte buna, iar preturile va voi lasa sa vi le alegeti si le discutam. 
      Imi propun ca serverul sa fie gata pana in Decembrie cel mult, insa daca terminati mai repede veti fi rasplatiti suplimentar. Din nou, veti fi platiti in functie de cat dezvoltati per saptamana.
      Orice sugestie pe care o aveti, daca considerati ca un sistem ar fi bun de adaugat, daca o idee de-a mea nu e buna si aveti alta parere...le ascult deschis si fara nicio problema, vreau sa cunosc si o alta perspectiva.
      Acum, vreau sa va prezint putin modul de lucru pe care vreau sa il avem:
      Dezvoltarea va fi realizata pe un Repository de GitHub pe contul meu (veti primi invitatie ca sa puteti clona repo-ul si modifica codul sursa). Nu ma intereseaza daca lucrati profi sau nu pe branch-uri, structurat, etc., insa vreau codul actualizat frecvent pe repository (mai precis cand terminati un sistem si e totul ok, il urcati). Nu vreau cod prost (mai ales netestat) urcat pe branch-ul principal. Si ca sa va raspund de ce vreau pe GitHub...pentru ca platesc pentru ceva si vreau sa imi ramana si ulterior in cazul in care nu mai vreti sa continuati proiectul (sunt constient ca il veti putea lua si voi, de aia nu lucram cu contract prin notar). Saptamanal (va alegeti o zi) imi va fi prezentat ce e nou, ce presupunea implementarea (cat de complexa a fost si ce treburi ati avut in vedere) si care a fost gandirea din spatele implementarii (vreau sa vad ca ati luat cat mai multe cazuri in calcul, ca acesta sa nu aiba bug-uri sau lipsuri). Acea zi o veti putea schimba sau amana pe saptamana urmatoare, insa nu vreau sa devina un obicei. Puteti lucra local la voi cu tot cu baza de date, insa la final de saptamana cand urmeaza sa imi prezentati, vreau codul sa fie urcat pe host-ul de teste (veti avea acces la el). Pe host-ul oficial unde va si serverul lansat jucatorilor, doar eu voi avea acces. Un sistem inseamna si o comanda implementata sau un timer care face ceva regulat. Mai precis, orice bucata de cod care produce ceva util si vizibil pe server, va fi platita. Toate discutiile le vom avea pe Discord, ma puteti intreba orice la orice ora si va voi raspunde daca am cum.  Plata va fi dupa ce urcati modificarile pe GitHub si imi aratati ca functioneaza (asa cum am zis, saptamanal). Ca baze de date accept oricare dintre PostgreSql sau MySql. Vreau ca fisierul de SQL cu baza de date sa fie exportat tot saptamanal (in caz ca apar noi modificari) si sa fie urcat tot pe GitHub in acelasi folder.  
      Cerintele necesare:
      Varsta: 18+ Cunostinte despre GitHub + Git cat sa puteti lucra cu ele (de preferat sa le fi utilizat anterior). Experienta anterioara (macar sa fi codat ceva la viata voastra, nu vreau persoane care s-au apucat de curand) Seriozitate si implicare. Daca aveti motive pentru care nu puteti lucra in anumite perioade, prefer sa le stiu si sa gasim solutii impreuna. Nu vreau cod de mantuiala si copy-paste de pe internet fara sa aveti habar ce faceti acolo. Daca nu ai bazele programarii studiate(ce e aia o variabila, un tip de date, o structura de date, o lista, etc.), atunci nu putem colabora. Vreau sa stiu ca stii in ce iti bagi nasul.  
      Cei cu care voi lua legatura, vom discuta la microfon pe Discord pentru a va cunoaste mai bine si a vedea daca sunteti potriviti rolului.
      Alte detalii le vorbim in privat, deci daca sunteti interesati, imi lasati un PM sau un comentariu aici si va contactez eu.
      Mersi,
      O zi faina!
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.