Jump to content

Job Hacker - SA:MP


Serban

Recommended Posts

Salut, am revenit cu un alt topic!

Astazi, doresc sa va prezint Jobul Hacker facut de mine, nu stiu daca in trecut a mai fost facut acest job dar mie mi-a venit ideea intr-o seara si am zis sa vad ce pot face si acesta a fost rezultatul, din cele prezentate de mai jos o sa va pun si ce lucruri face acest job pentru cei care nu stiu :).

Poze https://imgur.com/a/1Hky3ou

Download: https://pastebin.com/UtfLPZb0

O sa notez in linie tot ce am de spus mai jos:

1.Jobul este plasat in orasul San Fierro + v-am adaugat comanda [/gotohack] pentru a ajunge mai rapid la punctul de angajare!

2.Nu pot garanta daca jobul are toate bugurile fixate, le descoperiti voi daca exista, cel putin mie nu am avut probleme.

3.Jobul se poate face cu orice masina deoarece nu am zis sa pun o masina inceata si plictisitoare si sa fii nevoit sa mergi cu ea (Masina pe care am pus-o, am pus-o in cazul in care jucatorul nu are masina cu care sa se deplaseze, puteti iesii din acea masina cand doriti).

4.Calculatorul este facut pe Textdraw.

5.Mapping-ul din poze nu vi l-am dat deoarece este un alt proiect la care lucrez(Magazin de electrocasnice).

6.Va rog sa nu va puneti creditele voastre pentru tot, am depus si eu efort, daca doriti sa-l faceti multe modificari, vi-l puteti schimba cum doriti.

====================================================sfarsit job=========================

 Astept sugestii in comentarii cu ce sa mai fac si o recenzie acestui job, chiar sunt curios de recenziile dumneavoastra, ne mai vedem!

Edited by GIGABYTE
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imi da 2 warnnigs. 

 

D:\GM Hard-Gaming\pawno\include\YSI\y_commands.inc(219) : warning 201: redefinition of constant/macro (symbol "CMD:%0(%1)")
D:\GM Hard-Gaming\pawno\include\YSI\y_commands.inc(220) : warning 201: redefinition of constant/macro (symbol "COMMAND")

Edited by r3f13x2
Link to comment
Share on other sites

On 7/11/2020 at 11:22 PM, r3f13x2 said:

Imi da 2 warnnigs. 

 

D:\GM Hard-Gaming\pawno\include\YSI\y_commands.inc(219) : warning 201: redefinition of constant/macro (symbol "CMD:%0(%1)")
D:\GM Hard-Gaming\pawno\include\YSI\y_commands.inc(220) : warning 201: redefinition of constant/macro (symbol "COMMAND")

daca ai ycmd scoate include zcmd ala, si modifica comenzile

maxresdefault.jpg

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 25 minute, ASGOOD a spus:

gotocp e doar la el in gm, sistemul nu include comanda aia

Tot e buguit, daca ma teleportez acolo dau prin mapa si dupa masina nu mai merge nimic nu mai pot face.

Edited by r3f13x2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.