Jump to content

Caut partener!


Recommended Posts

Bună ziua, 

Sunt în căutarea unui partener, mult spus partener, un ajutor pentru o nouă comunitate de role-play bazată pe serverele din afară. Să fiu mai precis, vorbesc despre un server care ar fi o asemănare cu serverele rusești, dețin un gamemode care este 75% pregătit pentru a fi folosit, optimizarea și estetica la fel și sistemele sunt destul de complexe și aranjat frumos. De administrație, orice mă voi ocupa eu. Am nevoie de o persoană matură care ar putea întreține într-o oarecare măsură, prima lună și două trei promovări la câțiva youtuberi pentru răspândirea serverului.

 

Precizez următoarele, nu voi intra în discuție cu copii de 14 ani șmecheri, vreau o persoană cu gândire matură care nu s-ar supăra pentru orice greșeală sau neînțelegere.

Contactul este foarte simplu, PM aici prima dată, vă voi da tot acolo discord-ul meu unde vom putea discuta.

 

 Acesta ar fi un sistem.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

La 08.12.2019 la 15:35, Godless a spus:

Bună ziua, 

Sunt în căutarea unui partener, mult spus partener, un ajutor pentru o nouă comunitate de role-play bazată pe serverele din afară. Să fiu mai precis, vorbesc despre un server care ar fi o asemănare cu serverele rusești, dețin un gamemode care este 75% pregătit pentru a fi folosit, optimizarea și estetica la fel și sistemele sunt destul de complexe și aranjat frumos. De administrație, orice mă voi ocupa eu. Am nevoie de o persoană matură care ar putea întreține într-o oarecare măsură, prima lună și două trei promovări la câțiva youtuberi pentru răspândirea serverului.

 

Precizez următoarele, nu voi intra în discuție cu copii de 14 ani șmecheri, vreau o persoană cu gândire matură care nu s-ar supăra pentru orice greșeală sau neînțelegere.

Contactul este foarte simplu, PM aici prima dată, vă voi da tot acolo discord-ul meu unde vom putea discuta.

 

 Acesta ar fi un sistem.

Super sistemul din clip si ce vrei sa faci, dar greu cu RP-u in tara.. toti vor RPG avansat si mereu sa fie cate ceva nou ca sa aibe ce sa faca, succes in ce cauti.

Edited by StrikerM
  • Like 1

Ce inseamna cuvantul "Unic" este atunci cand Chestia / Obiectul / Idea / etc... nu exista in alta parte.

Copii, nu mai veniti cu vorbe de "Am gamemode unic", nu exista asa ceva, la ora actuala totul este pe net.

Aveti grija pe cine ajutati, majoritatea sunt caini.

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 oră, StrikerM a spus:

Super sistemul din clip si ce vrei sa faci, dar greu cu RP-u in tara.. toti vor RPG avansat si mereu sa fie cate ceva nou ca sa aibe ce sa faca, succes in ce cauti.

Da, ai perfectă dreptate. 

Dar, dacă voi aduce sisteme frumoase. Cât se va putea promova acest tip de Mode, o sa fie popular, îți garantez eu. Mersi pentru susținere, sunt încă în căutare.

Voi mai adăuga niște poze din joc!

unknown.png

MDC pentru ofițeri, contul pentru acest Mobile Data Computer se face direct din joc, deține suficiente

unknown.pngunknown.png

Sistem de telefon scris pe textdraw, deține un Google Play Market de unde îți poți lua aplicații pentru telefon.

unknown.png

Sistemul de /showid, acest textdraw o să apară în momentul în care dați comanda /showid.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.