Jump to content

WEB DEVELOPER / SITE/APP CREATOR


Eyser

Recommended Posts

rsz_images.png.6bf41fb03eb31facc73f8fe4957f0ef4.png CINE ESTI? - Tanar pasionat de Web Development cu o experienta totala adunata de ~3 ani in acest domeniu fascinant si inovativ pentru mine.

rsz_1images.png.c1cdb2e0f282e2c0d1db396fee6e2c1c.png CE-MI POTI OFERI? - Servicii web de mare anvergura, ca si exemplu: Index Gaming, Diverse functii/aplicatii pentru Panel (sanctiuni direct de pe panel in joc prin sockets/MySQL, este doar un exemplu) si tot felul de lucruri care iti trec tie prin cap, cu siguranta esti o persoana dinamica. Punctul meu forte este atentia foarte mare la detalii (stii... lucrurile marunte fac diferenta). Stilul meu de lucru este dominat de ordonare si de dorinta pe care o am sa fac totul intr-o lumina cat mai clara. (Optimizarea este si ea luata in calcul foarte serios) Dupa terminarea proiectului acesta este prezentat clientului, dupa care clientul are obligatia sa ofere intai banii dupa care primeste intregul proiect si poate face orice cu acesta.

rsz_emotion-interesting-face-look-smile-512.png.0ba274c8048640436710dde9bb0d1b16.png CE TE RECOMANDA? - Sunt creatorul GM-ului Bottles pe care l-am vandut aici, n-am avut absolut nicio critica/reclamatie, totul s-a facut intr-un mod transparent si cu respect fata de clientii care l-au cumparat, de asemenea corectitudinea ma reprezinta si aici incat am respectat support-ul FREE pe care l-am oferit clientilor pana la ultimul client. Toti s-au declarat multumiti.

rsz_2preview2.png.798ec8a293ce0ce70ee555d19efb133f.png PROJECT CREATED FOR YOU! - Inseamna ca doar tu beneficiezi de proiectul pentru care m-ai contactat si v-a ramane doar al tau, el nefiind postat sau vandut nimanui! L-ai cumparat? Ramane doar pentru tine!

115120611_rsz_17420065-illustration-de-bande-dessine-d-un-visage-heureux-avec-les-mains-et-les-jambes-montrant-un-thum.jpg.f01d15f21d02a9b1e4fb83ac631602c0.jpg VREAU SA TE CONTACTEZ! - ID Skype: mihai.nip | Mail: [email protected] | SAU: PM Forum.

Edited by Eyser

The best of the best!

Awesome !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.