Jump to content

Servicii scripting - calitate garantata


Blind[.]

Recommended Posts

Salut copilasi, v-am lipsit ?

 

Se anunta bomba, Blind revine, dupa o pauza de 2 ani. Dupa fenomenul KoGGeD RPG, cand, la vremea lui, era cel mai optimizat GM posibil.

Ofer servicii de scripting de cea mai buna calitate, iar in acelasi timp caut parteneriat cu cineva care doreste un proiect cu mine/are in derulare un proiect. Nu va cer bani ca nu-mi trebuie, daca ai ceva ce sa-mi oferi e putin respect. Va astept cu un mesaj in privat, daca e putem discuta si pe Discord, lasati-mi mesaj si vorbim.

 

Pace tuturor ?

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, </Khain> said:

Salut copilasule, arata acest cel mai optimizat cod de care asa tare il proslavesti....vorbind de tine,nici nu am auzit ca existi in scripting

:))))))))))))))))))

Copil, cand eram eu pe platforma asta tu te jucai pe servere fantoma, d-alea GF. E postat aici de catre altcineva, cauta-l in bara de Search, sal.

Link to comment
Share on other sites

Ba baiatule eu din 2011 joc pe comunitati din rusia si am programat mult timp acolo si aici in comunitatea romana,vorbind de codul tau eu acum iti dau un cod si il optimizezi daca tot zici ca esti mega cool in treaba asta...

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, Blind[.] a spus:

Up, astept mesaje in privat, ignorati fraierul de sus.

Aahaha deja clar lucru ca o sa fugi de un test pawn dar nui pe asta,succes in viata de programist "priceput" 

Edited by </Khain>
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, </Khain> said:

Aahaha deja clar lucru ca o sa fuci de un test pawn dar nui pe asta,succes in viata de programist "priceput" 

Doar te ignoram, nu-mi bat capul cu prosti.

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 minute, Blind[.] a spus:

@Mister, calmeaza-l tu te rog, mersi.

Chemam si politia de a intocmi un proces verbal??? esti o minunatie,stii care e problema? Riscul e ca tu sa primesti pedeapsa pentru injuraturi,vezi cum nu tot timpul merge cum doresti tu " regula junglei "? 

Link to comment
Share on other sites

  • Mister locked this topic

Ca sa nu mai fie cearta inchidem topicul, mai mult ce sa fac? sa sanctionez pentru ce? nu consider ca au fost jigniri aduse sau daca au fost eu nu le consider atat de grave.

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.