Jump to content

Ofer servicii scripting


Recommended Posts

Salut baieti! Sunt Tyson, si am revenit cu un nou topic.

Dupa cum am spus ofer servicii scripting, doar ca nu gratis ci contra-cost.

*

Detaliile pe care le pot oferii sunt urmatoarele:

1. Scriptez de 3 ani.

2. Am gamemode propriu daca va ajuta acest aspect, este facut de mine de la 0.

3. Plata este de 5 euro pe luna.

4. Plata o puteti face Paypal la paysafe.

5. Plata se face dupa ce clarificam toate aspectele.

6. Daca nu va convine gamemode-ul meu, pot lucra si de pe gamemode-ul dvs.

7. Daca doriti sa se adauge alte update-uri la gamemode-ul meu, se poate face si acest lucru.

8. Bine-nteles toate aceste lucuri, update-uri etc. se vor face dupa ce banii imi vor fi livrati in cont.

9. La fiecare inceput de colaborare, veti primii toate datele in legatura cu mine(facebook, numar de telefon), pentru a scapa de orice teama.(Multi asa zisi scripteri pun astfel de topic-uri si cand se vad cu banii in cont, aplica metoda "nu mi-au intrat banii frt", sau metoda "block").

10. Update-urile cele mai bune si in scurt timp, imi vor iesi in Gamemode-ul meu bine-nteles.

11. Pot lucra pe orice tip de gamemode RPG sau GodFather.

*

===================

Discord: DRAGOS#4766

===================

Aceste lucruri am vrut sa fie luate la cunostinta inainte de a incepe colaborarea!

Va salut!

 

Edited by Tyson Tuts
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

5 euro pe luna :D , ma amuza cand vad asa ceva, si sa avut tu 3 ani experienta in lumea scripting-ului, te cunosteam si eu, activez de aproape 4 ani in domeniu, si nu am auzit de tine, chiar ti-ai facut cont recent :P 

deci nu recomand.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, K1nG. said:

5 euro pe luna :D , ma amuza cand vad asa ceva, si sa avut tu 3 ani experienta in lumea scripting-ului, te cunosteam si eu, activez de aproape 4 ani in domeniu, si nu am auzit de tine, chiar ti-ai facut cont recent :P 

deci nu recomand.

poate ca stie pawn

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.