Jump to content
  • 0

Imi trebuiesc includele


petrutz

Question

10 answers to this question

Recommended Posts

deci ... salieri trebuie sa am includele alea toate din pawno ... alea imi trebuiesc atat

de unde esti sigur ca iti trebuiesc alea? ..... + ca nici nu scrie acolo in poza care ai facut-o ca iti lipseste vre-un include , de asta sunt erorile sa iti arate ce ai gresit in script nu ca sa cauti tu repede pe net solutii gen , a eroare vai trebuie sa postez pe sa-mp.ro ..... alea nu sunt puse degeaba sa apara , verifica-ti liniile din script la care scrie acolo ca primesti eroare , daca iti lipsea vre-un include scria ca nu poate citi dintr-o anumita fila (cannot read from file .....) etc.


citeste regulamentul , titlul topicului trebuie sa reflecte problema in sine nu "ajutor" "salvati-ma" sau altceva , schimba titlul acestui topic sau il voi inchide

Link to comment
Share on other sites

pur si simplu vreau includele alea .. toate

Nu mai bine vrei si GM-urile noastre ? Posteaza si ce scrie mai in dreapta "cutiutei" cu erori si poate reusim sa te ajutam.

Banuiesc ca unele sunt legate de strtok, uite-l aici:

strtok(const stringstrtok[], &index)
{
	new length = strlen(stringstrtok);
	while ((index < length) && (stringstrtok[index] <= ' ')) { index++; }

	new offset = index, result[20];
	while ((index < length) && (stringstrtok[index] > ' ') && ((index - offset) < (sizeof(result) - 1)))
	{
		result[index - offset] = stringstrtok[index];
		index++;
	}
	result[index - offset] = EOS;
	return result;
}

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.