Jump to content
  • 0

big problema la ore...cineva?


Iulian2

Question

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

verifica daca in baza de date se salveaza, e posibil doar sa nu le incarci din baza dar ele se salveaza, daca nu fa tu atunci cand se deconecteaza sa-i salveze orele

Citat
Link to comment
Share on other sites

  • 0
Just now, SherKan said:

verifica daca in baza de date se salveaza, e posibil doar sa nu le incarci din baza dar ele se salveaza, daca nu fa tu atunci cand se deconecteaza sa-i salveze orele

OFF:Nu ai explicat deloc bine !
 

ONN:Din cate stiu gm-ul burned nu avea aceasta problema se poate ca cine a lucrat pe el sa vi sters salvarea din gm sau tabelul din baza de date , iti recomand sa verifici ambele variante !

Download gamemode de la 0:

gamemode de la 0

instagram: 

@instauzzi25

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Acum 44 minute, Uzzi25_Adev a spus:

OFF:Nu ai explicat deloc bine !
 

ONN:Din cate stiu gm-ul burned nu avea aceasta problema se poate ca cine a lucrat pe el sa vi sters salvarea din gm sau tabelul din baza de date , iti recomand sa verifici ambele variante !

bine ca incerci tu sa explici mai bine

Citat
Link to comment
Share on other sites

  • 0
Acum 5 minute, Uzzi25_Adev a spus:

Pai persoana respectiva trebuie sa inteleaga !

da ma, ai dreptate

Citat
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Aceasta problema o intamp in si eu ..Am verificat tot sin system.inc si gamemode ..nu vad sa lipseasca ceva ..Am luat GM burned original si am inceput sa verific tot dar nu vad o schimbare sau ceva lipsa !

 

Poate a intampinat cine problema si a rezolvat-o !!

Problema cu Orele este de la GM Skillz V2

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Sugerez pe langa ce au spus mai sus baietii sa creati (sau poate aveti deja) o comanda prin care sa faceti debug, acordati orele si le salvati, dati niste print-uri si verificati consola daca apar ceva erori, verificati si atributul pentru ore daca este creat si verificati si in gamemode unde se face update in baza de date la ore sa nu fie alta variabila acolo.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Iti recomand sa verifici variabila care memoreaza orele. Aceasta trebuie sa fie de tip float pentru a corespunde cu tabelul din baza de date sau inca o varianta poate fi un conflict intre scrip si baza de date.

Daca ai putea sa ne oferi si codul de la pInfo cu variabila orelor si functia care schimba datele in baza de date.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.