Jump to content

Gamemode HGame Edit v2.


Alexandru.47

Recommended Posts

Salut, este prima data cand postez un gamemode pe site, astept hate sau ceva de genul si nu prea stiu ce trebuie sa spun dar voi spune in mare parte.

  La acest gamemode am rezolvat unele buguri create de la edit-ul lui .Cristi47  nimic mai mult, daca am adaugat niste chestii e bine, ca am inceput sa scriptez la acest gamemode acum ceva timp, si daca tot il am in calculator am zis sa il dau la download, este un gamemode RPG, factiunile sunt ca pe toate serverele, ce nu am putut sa adaug pentru ca mi-a scapat si nu am avut timp in ultimul timp, nu am bagat comanda /vipname, da stiu, imi asum, dar daca cunosti putin din limbajul pawno poti baga chiar tu comanda, (poate nu faci tu comanda, o iei de pe net si vezi ce erori iti da si le rezolvi daca e).

Am rezolvat foarte multe buguri care nu erau rezolvate pe acest server.

Am scos toate comenzile ascunse care erau pe gamemode.

SHOP > FPS mod = first person mod [o sa poti vedea in first person]

Daca am omis cateva chestii la descrierea server-ului imi puteti scrie in comentarii.

Ca sa fiti owner, sa aveti comenzi la toate comenzile, adminul maxim este 8 [Fondator&Scripter, Cum este si in poze]

   Daca exista unele buguri imi spuneti si am sa incerc sa le rezolv sau daca puteti le rezolvati voi. Nu garantez ca nu are BUGURI. 

La compilare in pawno nu primiti nici o eroare.

Am lasat cateva poze mai jos despre gamemode, restul descoperiti voi.

    POZE : https://imgur.com/a/p5NOn

    DOWNLOAD  :http://sfille.ru/download/qhp3wslc

Credite : Alexandr47

 
  •  
Edited by Alexandru.47
Link to comment
Share on other sites

La 11.01.2019 la 17:28, Alexandru.47 a spus:

Salut, este prima data cand postez un gamemode pe site, astept hate sau ceva de genul si nu prea stiu ce trebuie sa spun dar voi spune in mare parte.

  La acest gamemode am rezolvat unele buguri create de la edit-ul lui .Cristi47  nimic mai mult, daca am adaugat niste chestii e bine, ca am inceput sa scriptez la acest gamemode acum ceva timp, si daca tot il am in calculator am zis sa il dau la download, este un gamemode RPG, factiunile sunt ca pe toate serverele, ce nu am putut sa adaug pentru ca mi-a scapat si nu am avut timp in ultimul timp, nu am bagat comanda /vipname, da stiu, imi asum, dar daca cunosti putin din limbajul pawno poti baga chiar tu comanda, (poate nu faci tu comanda, o iei de pe net si vezi ce erori iti da si le rezolvi daca e).

Am rezolvat foarte multe buguri care nu erau rezolvate pe acest server.

Am scos toate comenzile ascunse care erau pe gamemode.

SHOP > FPS mod = first person mod [o sa poti vedea in first person]

Daca am omis cateva chestii la descrierea server-ului imi puteti scrie in comentarii.

Ca sa fiti owner, sa aveti comenzi la toate comenzile, adminul maxim este 8 [Fondator&Scripter, Cum este si in poze]

   Daca exista unele buguri imi spuneti si am sa incerc sa le rezolv sau daca puteti le rezolvati voi. Nu garantez ca nu are BUGURI. 

La compilare in pawno nu primiti nici o eroare.

Am lasat cateva poze mai jos despre gamemode, restul descoperiti voi.

    POZE : https://imgur.com/a/p5NOn

    DOWNLOAD  : http://disk-space.ru/download/dcdd006607/HGame_Edit_v2_RPG.zip.html

Credite : Alexandr47

 
  •  

Mama ba cat de janlnic poti sa fi copile, vai de mama ta, de ce furi postarea si nu dai credite lui Bombardier si mie? Si ce "BUGURI" ai rezolvat tu rapan indian ? Hai zi! Vai de mama ta, ai dat copy paste, ce sa faci si tu sugativa, "Credite - Alexandr47 "  :)))))))))))))))))))))))))))))))))) Esti jalnic rau copilas, si tu esti scripter ma? Normal, daca sti sa schimbi numele sv-ului si sa faci legatura la baza de date cu sv esti scripter :))))))) daca te pun in pawno sa imi faci o comanda spui ca te injur :)))))))))))) esti atat de jalnic, nici nu are rost sa te injur, ai o minte mai mica ca a unei gaini ;)  

-1 =  A FURAT POSTAREA PUSA DE MINE

Link to comment
Share on other sites

La 13.01.2019 la 13:02, Hawk[.] a spus:

E gamemode-ul lui Bombardier ? =))

Da e Gm lui Bombardier :))) e un copilas care cica se crede scripter si imi fura mie postarea pe site, da si el copy paste si se crede mare scripter, nici credite nu da..

Link to comment
Share on other sites

La 12.01.2019 la 9:52, RGEO. a spus:

E gamemodeul făcut HGAME normal, nu vad nici un edit. 

Pozele sunt de acum 1 an.

Jalnic, -1.

Normal ca sunt de acum un an ca a furat postarea mea :))) Si daca ma uit din nou prin Gamemode  nu a rezolvat nici un  "BUG " :))

Link to comment
Share on other sites

On 1/17/2019 at 2:04 PM, M.R.S said:

Da e Gm lui Bombardier :))) e un copilas care cica se crede scripter si imi fura mie postarea pe site, da si el copy paste si se crede mare scripter, nici credite nu da..

Daca intru acum pe sv-ul lui nu este acest gamemode.. cred ca e un burned edit..Intra si o sa vezi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.