Jump to content
  • 0

Problema interior etc


Funnk@

Question

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Ai 2 posibilitati:

  • modifici spawn-ul.
  • te joci cu SetPlayerVirtualWorld pana dai de obiectele create...(daca nu intra cu Map Editor si importeaza toate obiectele, iai pozitia de spawn din gamemode,pui coordonatele in Map Editor,te teleportezi, si dai acolo cu /save ... punct de tp si inlocuiesti in gm, vezi daca va merge asa)

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
2 minutes ago, Джо said:

Ai 2 posibilitati:

  • modifici spawn-ul.
  • te joci cu SetPlayerVirtualWorld pana dai de obiectele create...(daca nu intra cu Map Editor si importeaza toate obiectele, iai pozitia de spawn din gamemode,pui coordonatele in Map Editor,te teleportezi, si dai acolo cu /save ... punct de tp si inlocuiesti in gm, vezi daca va merge asa)

Am facut urmatoarea chestie, am luat coordonatele xyz din baza de date a factiunii School Instructors LV, am modificat virtual worldu, safe box s-a pus automat si acum vad ca nu ma mai spawneaza in aer, sa se faca bug intre cele 2 factiuni?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.