Jump to content

Reclamatie Luciann22 - Tepar


Arabu

Recommended Posts

Aveti grija la acest individ https://www.sa-mp.ro/profile/23304-lucyann22/?wr=eyJhcHAiOiJjb3JlIiwibW9kdWxlIjoibWVzc2FnaW5nLWNvbW1lbnQiLCJpZF8xIjoxNjY2NCwiaWRfMiI6Mzg3OTB9 omu este tepar , va pune sa munciti "degeaba" , in caz de va zice ca va plateste nu dati primii.

Recent am luat teapa de la el cu un sistem de garaje , pe care a zis ca mi-l plateste cu 75 de lei psf , dar omu nu a dat nimic ( stiu prostia mea ca am dat primu )

Recent a vrut sa-i dea teapa si domnului @Mistercare poate confirma acest lucru .

 

Screenshot (311).png

Screenshot (312).png

Screenshot (313).png

Screenshot (314).png

Screenshot (315).png

Screenshot (316).png

Screenshot (317).png

Screenshot (322).png

  • Upvote 1

 

vldgIri.png

YouTube : Click Redirect Channel

Discord : Arabu#9330

Canal Discord : Click To Join

Facebook : Click Facebook

Instagram : Click Instagram

Skype : Mita.Official

Respectă și vei fi respectat !

Link to comment
Share on other sites

Confirm, am fost contactat inainte si aparent cand a venit vorba de plata imi spunea ca nu ar incredere in nimeni si sa dau primul, am refuzat si in cele din urma se pare ca a gasit pe altcineva. Se lauda ca are 21 de ani cred ca si a scris varsta invers cand mi a zis.

@LUCYANN22

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

Nu ți am dar nicio teapa tu nu mi ai dat scriptul eu nu ți am dat banii și mă doare n cur de reclamatia ta, tot am găsit un băiat care a făcut Cum am vrut eu mi-a dat scriptul, i-am date banii :Da  (Și în plus nu va recomand acest om care se crede scripter!! Credeți mă nu știe nimic!!).

Link to comment
Share on other sites

La 15.12.2018 la 9:23, LUCYANN22 a spus:

Nu ți am dar nicio teapa tu nu mi ai dat scriptul eu nu ți am dat banii și mă doare n cur de reclamatia ta, tot am găsit un băiat care a făcut Cum am vrut eu mi-a dat scriptul, i-am date banii :Da  (Și în plus nu va recomand acest om care se crede scripter!! Credeți mă nu știe nimic!!).

Dovezile cu ce am vorbit cu tine pe discord sunt puse in reclamatie , asa ca nu mai incerca tu sa te scoti copile !

Si poate imi spui si mie unde sunt banii aia care zici ca mi i-ai dat , ca eu nu am primit inca nimic ...

Si te dai si singur de gol ..

Untitled.png.f2b2d3b33051096db3e13385a1074618.png

Edited by Marlboro

 

vldgIri.png

YouTube : Click Redirect Channel

Discord : Arabu#9330

Canal Discord : Click To Join

Facebook : Click Facebook

Instagram : Click Instagram

Skype : Mita.Official

Respectă și vei fi respectat !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

scuze ca ma bag dar na

am luat si eu teapa in trecut de la el, mi-a promis un canal de yt pe un gm de samp, si na eu baiat finut, am dat primul, dar am ramas si fara gm, si fara canal de yt :)

nu recomand sa face-ti afaceri cu el.

P.S: codurile PSF, se incep cu 0, nu cu 1 :P 

//edit

merita ban ip, sa nu-si mai faca cont cine e deacord, +1

Edited by K1nG.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K1nG. said:

scuze ca ma bag dar na

am luat si eu teapa in trecut de la el, mi-a promis un canal de yt pe un gm de samp, si na eu baiat finut, am dat primul, dar am ramas si fara gm, si fara canal de yt :)

nu recomand sa face-ti afaceri cu el.

P.S: codurile PSF, se incep cu 0, nu cu 1 :P 

//edit

merita ban ip, sa nu-si mai faca cont cine e deacord, +1

posteaza si niste dovezi daca e si niste date de contact dupa parerea mea, pentru ca din ce vad eu contul aici e facut la misto si isi poate face oricand altui sa dea alte tepe dar datele nu cred ca le schimba asa usor adresa de mail sau cont facebook chestii de genul.

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Mister said:

posteaza si niste dovezi daca e si niste date de contact dupa parerea mea, pentru ca din ce vad eu contul aici e facut la misto si isi poate face oricand altui sa dea alte tepe dar datele nu cred ca le schimba asa usor adresa de mail sau cont facebook chestii de genul.

Sincer nu mai am dovezile, m-a dat teapa pe skype, si l-am sters, si block, si s-a sters mesajele, oricum am postat cu jumatate de an in urma, pe pawno r0, dar na a luat ban, si si-a facut alt cont csf :))

copil cu foame de tepe.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.