Jump to content

Ofer servicii urcare ipb pe webhost/importare tema,servicii urcare panel si mapping.


Csf

Recommended Posts

Salut. Ofer servicii de urcare ipb pe webhost/importare tema,servicii urcare panel si mapping.Pretul este de 5 euro paypal/cod psf.Accept doar paypal si cod psf.! Cine are nevoie de ajutor PM pe discord ZzAndrei2k#4862

Edited by Csf
Link to comment
Share on other sites

5 euro pentru atata lucru si mai nou se ia bani si pentru o compilare sau cum?

nohate dar e prea de tot

Spoiler

EDIT: ca sa nu zici ca sunt jegos si iti dau warn pentru injuraturi ti am dat edit la comm

 

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

5 euro pentru niște servicii care pot să le găsesc la un preț mult mai  ieftin, sau să le fac chiar singur? Crezi că ne iei de proști?

Sincer, ești de râs, „zz” se folosea în 2012 pe minecraft, și nu că dau hate la minecraft, dar ăsta e adevărul.

41 minutes ago, Csf said:

Frate,daca nu iti convine de ce mai comentezi in puța  mea?

Asta, chiar e prea de tot, înjuri un viitor client? Ce încredere să mai am eu dacă vreau să am servicii la tine?

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, AndreiAddv said:

5 euro pentru niște servicii care pot să le găsesc la un preț mult mai  ieftin, sau să le fac chiar singur? Crezi că ne iei de proști?

Sincer, ești de râs, „zz” se folosea în 2012 pe minecraft, și nu că dau hate la minecraft, dar ăsta e adevărul.

Asta, chiar e prea de tot, înjuri un viitor client? Ce încredere să mai am eu dacă vreau să am servicii la tine?

Nu vrei servicii de la mine,nu lua,ce ma intereseaza pe mine?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.