Jump to content

Key


Guest mihai97

Recommended Posts

Guest mihai97

este un FS care nu te lasa sa intrii in masina daca nu cumperi o cheie.daca vrei sa cumperi cheie scrii /cc(1000$), daca vrei sao vinzi scrii /sc(primesti 500$) iar daca nu ai cheie si intru in vehicul,pentru a iesi trebie sa scrii /exitveh.

Credits

facut de mihai97

Farse ma ajutat sa rezolv niste erori care imi dadeau dureri de cap

download

6LjS.jpg

PS:Nu-i luat de pe sa-mp.com!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest farse

idea conteaza,dar imi place,imi place ca teai chinuit tu si unde nai mai putut face,ai cerut ajutor,nu ca altii,fara script vin la tine si zic:

"el:ma ajutama la x :(

eu:da ,da scriptu

el:care? fal tu"

PS:Place :)

Link to comment
Share on other sites

Pe mine ma enerveaza unu, ca ma pune mereu sai fac din .map un FS.

I-am facut de 11 ori, si tot nu a inteles, cand o sa primeasca ignore, sa vedem ce face...=)))

Hai ca incepem sa facem Off topic. Deja am facut. ;D

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

Guest mihai97

mia dat farse ideea sa fac si un timer care sai ia cheia playerului din la 5 min dupa ce o cumpara.

am scos comanda de vandut cheia si am adaugat si niste motive printre care unu iti da banii inapoi pt ca ai asigurat cheia!!

UdHs.jpg

lasati un comentariu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.