Jump to content

Guard SA:MP


Mento

Recommended Posts

Ok. Asta e foarte genial sau cum ar zice englezu "clever" .

Imi place integrearea cu serverul de sa-mp desi ce as vrea sa vad(desigur daca doresti asta pentru aplicatia ta desi banuiesc ca vrei sa o pastrezi pentru serverul tau) un fel de configuratie astfel in cat detinatorul unui server sau chiar jucatorul sa poata configura exact pe ce server vrea sa foloseasca aplicatia desi presupun ca e putin imposibil avand in vedere ca aplicatie trebuie conectata la baza de date a serverului respectiv.

In orice caz, succes cu aplicatia e chiar o idee indrazneata

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/4/2018 at 1:58 PM, Banditul said:

Ok. Asta e foarte genial sau cum ar zice englezu "clever" .

Imi place integrearea cu serverul de sa-mp desi ce as vrea sa vad(desigur daca doresti asta pentru aplicatia ta desi banuiesc ca vrei sa o pastrezi pentru serverul tau) un fel de configuratie astfel in cat detinatorul unui server sau chiar jucatorul sa poata configura exact pe ce server vrea sa foloseasca aplicatia desi presupun ca e putin imposibil avand in vedere ca aplicatie trebuie conectata la baza de date a serverului respectiv.

In orice caz, succes cu aplicatia e chiar o idee indrazneata

Mersi mult de parere!

 Cat despre ce ai zis, ti-ai raspuns singur + nu cred ca ownerii serverelor respective ar fi de acord sa implementeze asa ceva si plus sa-mi dea acces la baza lor de date (ceva coment de genu am primit pe sa-mp.com, app eu sunt Kristall in caz ca ma acuzati de "plagiat", uitati-va la date, am postat aici intai apoi acolo, in fine)

On 11/4/2018 at 3:44 PM, peiN said:

Este o idee interesanta, felicitari!

 Iti multumesc!

76561198110915771.pngAddFriend.png

Link to comment
Share on other sites

Acum 34 minute, Mento a spus:

Mersi mult de parere!

 Cat despre ce ai zis, ti-ai raspuns singur + nu cred ca ownerii serverelor respective ar fi de acord sa implementeze asa ceva si plus sa-mi dea acces la baza lor de date (ceva coment de genu am primit pe sa-mp.com, app eu sunt Kristall in caz ca ma acuzati de "plagiat", uitati-va la date, am postat aici intai apoi acolo, in fine)

 Iti multumesc!

M-am gandit la asta doar ca rezolvarea ar fi putin complicata. Ai putea transmite din gm spre aplicatie datele mysql astfel incat sa nu modifici aplicatia. 

Dar e de inteles, protectia datelor e mai importanta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.