Jump to content

Ofer Servicii MAPPING


Flint

Recommended Posts

Poziţie: MAPPER
Ce servicii pot oferi: Mapping pentru servere RPG / RP
Alte detalii: Pretul variaza in functie de complexitatea MAPPING-ULUI cerut , Accept schimburi de bunuri.

Mapping realizat de minehttps://imgur.com/a/DLVaYir

Imi rezerv dreptul de a refuza o comanda,daca timpul nu imi permite.

Plata se va face in doua transe:jumatate la inceput si jumatate la sfarsit pentru a ma asigura ca nu muncesc degeaba.

MAPPING-UL va fi trimis / adaugat abia dupa confirmarea de primire a ultimei transe.

DISCORD : Maxim#5234
Skype : maxim.maxim222

Pentru discutii ,trimiteti un PM ,nu lasati reply.

Ii rog pe cei ce nu sunt de acord cu absolut toate conditiile sa nu dea mesaj!!.

Edited by Flint331
Am adaugat poze.
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Flint331 said:

Poziţie: MAPPER
Ce servicii pot oferi: Mapping
Alte detalii: Pretul variaza in functie de complexitatea MAPPING-ULUI cerut , Accept schimburi de bunuri.

Imi rezerv dreptul de a refuza o comanda,daca timpul nu imi permite.

Plata se va face in doua transe:jumatate la inceput si jumatate la sfarsit pentru a ma asigura ca nu muncesc degeaba.

MAPPING-UL va fi trimis / adaugat abia dupa confirmarea de primire a ultimei transe.

DISCORD : Maxim#5234
Skype : maxim.maxim222

Pentru discutii ,trimiteti un PM ,nu lasati reply.

Ii rog pe cei ce nu sunt de acord cu absolut toate conditiile sa nu dea mesaj!!.

Ceva facut de tine sa ne dam seama cat de bun esti in mapping, ai? Nu de alta dar imi caut un mapper pentru anumite chestii!

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, AndreiAddv said:

Bun, si niste poze sa vedem ce ai lucrat?

 

3 hours ago, razvanduciuc said:

Ceva facut de tine sa ne dam seama cat de bun esti in mapping, ai? Nu de alta dar imi caut un mapper pentru anumite chestii!

Va puteti uita , am adaugat niste poze!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.