Jump to content

[Fs]Music Menu


shaun

Recommended Posts

ba amaru raspunde nu injura pinky injura

SI CE MARE BRANZA ca ai tradus neon?:)))))))))) nia facut niciun fs decat cu move object si cateva objecturi..

ce i-a zis profu d mate la pinky? NE VEDEM ANU' VIITOR

u78ch.jpg

CHECK MY CHANNEL!

http://www.youtube.com/user/amysoica

Link to comment
Share on other sites

sunteti patetici

cookie fac pariu ca nu e facut de tine oricum maturizeazate lafel si pentru ceilalti 2 copii care au sub 11 ani

daca vreti sa va certati exista ym skype si alte porcarii dca nu intalnitiva in parc si batetiva si cu asta am incheiat

EDIT:coookie =pupincuristul lui stuntman

mca.png
Link to comment
Share on other sites

ba omule yo lam facut in mm nus idioooooot ca tine ma toti parca muriti de ciuda ca am si yo un fs LOL DOAMNE CE CIUDOSI FRATELE MEU AM FACUT UN FS SI VOI NU CREDETI......nu mai dati reply atunci si app si tu esti pupi in curistul lui nicusor de la braila si taci in mm ca prea te crezi idiot si candva vei ajunge

E FS MEU NU LAM COPIAT YO LAM FACUT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

u78ch.jpg

CHECK MY CHANNEL!

http://www.youtube.com/user/amysoica

Link to comment
Share on other sites

se vede ca nu ai mai mult de 11 ani cred nici tu nici ceilalti....

nici neuroni macar....

ncii unul

hai sa recunoastem aku cateva saptamani habar naveai cei ala samp si aku ai fakut tu un Music Menu NeCOpiat :o

mda .....daka iti aud gura...iti mai dau si flood asa ca mai bn taci

New GameMode In Development!-Romania Team Gang War-100%!...Datimi doua Motive afrimative de ce sa-l postez si-l postez...

Link to comment
Share on other sites

Nu mai injurati, mai bine nu mai postati.

1.Mozart - S-a prostit la faza asta.

2.Stunty - Vine de la StuntyMan, nickul lui din SA:MP copiat dupa nickul meu, stuntman.

E FS-ul meu de arme editat, asa mi se pare ...

TheBoss" post="58468" timestamp="1299259559"]

iti mai dau si flood asa ca mai bn taci

Anunt adminii acum, o sa iei ban, floodurile nu sunt permise, bafta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.