Jump to content

Ofer Servicii Scripting Gratis.(Detin Gamemode facut de mine)


Recommended Posts

Gamemode:Inceput de la gm bottles

Update-uri facute la el:editat td cu rpg.bottles.ro(marime si culoare),editat /stats,editat shop-ul,in loc de diamante sunt emeralde,un pod care incepe de pe plaja si merge in ocean(acolo am facut o insula privata),adaugata o insula privata in ocean,adaugat port la insula,adaugata o casa de lux

Update-uri viitoare:In continuare se va schimba payday-ul apoi adaugat sistem de roll si mai vedem.

Cerinte:Full acces la orice.Daca doriti pot da partajare sa vedeti si voi gamemode-ul.

Beneficii:Update-uri regulate.

Metoda de contact:Vlad33333#9946

Altele:Daca ma recrutati si va place ceea ce fac,as dori sa cautam 2-3 populatori sau chiar mai multi.

Link to comment
Share on other sites

-Ori e gamemode făcut de tine, ori e bottles. Hotărăște-te că te faci de râs!

-Ceea ce numești tu update este egal cu 0 în realitate.

-Cel puțin mie, în calitate de "client", nu mi-ai oferit suficientă încredere cu ce-ai prezentat tu aici.

 

Analizează, te rog, cele trei puncte de vedere de mai sus și editează topicul. Sau dacă tu consideri că nu e nimic greșit și problema reală sunt eu, lasă topicul așa.

Link to comment
Share on other sites

Acum 12 ore, Mefistotel a spus:

-Ori e gamemode făcut de tine, ori e bottles. Hotărăște-te că te faci de râs!

-Ceea ce numești tu update este egal cu 0 în realitate.

-Cel puțin mie, în calitate de "client", nu mi-ai oferit suficientă încredere cu ce-ai prezentat tu aici.

 

Analizează, te rog, cele trei puncte de vedere de mai sus și editează topicul. Sau dacă tu consideri că nu e nimic greșit și problema reală sunt eu, lasă topicul așa.

Idem @Mefistotel .

 

vldgIri.png

YouTube : Click Redirect Channel

Discord : Arabu#9330

Canal Discord : Click To Join

Facebook : Click Facebook

Instagram : Click Instagram

Skype : Mita.Official

Respectă și vei fi respectat !

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.