Jump to content

[VAND]Gamemode Etrion


JinLee

Recommended Posts

On 3/8/2018 at 6:13 PM, JinLee said:

imi spui mie ca nu am nici un drept sa judec o persoana ? http://prntscr.com/iojh1d 
Ai pierderi de memorie putoiule. Bafta cu serverul tau si du-te joaca-te la alta masa.

Nene, eu nu am judecat pe nimeni acolo. Nu am spus ca nu aveti voie sau ca de ce va jucati sau alte cele. Am spus ca sunteti niste copii! Daca nu intelegi ceea ce vreau sa scriu aici, te rog lasa-te de a posta ca esti cam prostut!

Daca nu intelegi ce inseamna "Drept de a judeca", dute la scoala si invata.

Si nu mai vorbi in necunostiinta de cauza! ->"#Ai pierderi de memorie putoiule."

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

On 3/9/2018 at 3:16 PM, razvanduciuc said:

Nene, eu nu am judecat pe nimeni acolo. Nu am spus ca nu aveti voie sau ca de ce va jucati sau alte cele. Am spus ca sunteti niste copii! Daca nu intelegi ceea ce vreau sa scriu aici, te rog lasa-te de a posta ca esti cam prostut!

Daca nu intelegi ce inseamna "Drept de a judeca", dute la scoala si invata.

Si nu mai vorbi in necunostiinta de cauza! ->"#Ai pierderi de memorie putoiule."

Virgula pusa aiurea,du-te se scrie cu cratima . Daca ai 250 de ani ii ai sigur degeaba. Sunt constient ca 95% din playerii de pe jocul asta nu au 14 ani dar daca tu nu stii cu cine vorbesti si esti vai de cariciul tau eu iti zic sa nu mai vorbesti aiurea. Te-am scuipat, bafta.

Edited by JinLee
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, JinLee said:

Virgula pusa aiurea,du-te se scrie cu cratima . Daca ai 250 de ani ii ai sigur degeaba. Sunt constient ca 95% din playerii de pe jocul asta nu au 14 ani dar daca tu nu stii cu cine vorbesti si esti vai de cariciul tau eu iti zic sa nu mai vorbesti aiurea. Te-am scuipat, bafta.

Nene, eu mai bine nu scriam in locul tau "pusa aiurea,du-te se scrie cu cratima . Daca ai 250 de ani ii ai ", "aiurea,du-te ","cratima . Daca a","ai 250 de", daca vrei sa incepem cu semne de punctuatie.

Daca ti-ai facut cont doar pentru a comenta prin postari, ai facut o mare prostie. Parerea mea, esti cam prost pentru secolul asta.

Si sa iti spun ceva, sper sa intelegi. "Ca sa iti dai seama cat de prost esti, trebuie sa iti mearga putin minte", sper sa intelegi.

Problema este ca tie nu iti functioneaza rotitele.

In primul rand, nu ai drept de a judeca persoanele dupa varsta, nu esti Dumnezeu sa spui ce are voie sa faca o presoana.

In al 2-lea rand, nu trebuie sa te intereseze pe tine care este varsta de pe jocurile de acest gen, fiecare joaca ce vrea si face ce vrea.

In al 3-lea rand, eu nu vorbesc, eu scriu.

Si in ultimul rand, da ai dreptate, nu stiu cu cine port o discutie, pentru ca nu te-am vazut. Dar sunt constient ca port o discutie cu o persoana cu o varsta cuprinsa intr-e 10-15 ani si care se crede Dumnezeu pe pamant.

Nu mai comenta aiurea in postari, pentru ca le faci reply-uri, insa poti discuta cu mine pe privat, sau prin alta modalitate. "Smardoiule" :)))

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.