Jump to content

Gamemode created by Leonard from 0 [MySQL r41-2]


LeonardPWN

Recommended Posts

Salutare tuturor, astazi va pun la download gamemode-ul la care am lucrat 3 ore aproximativ.

Ce am facut?

1. A fost creat un sistem register/login pe MySQL r41-2 cu urmatoarele etape: Email, Sex si Varsta.
2. A fost creat un textdraw pentru a afisa data si ora pe server.
3. A fost creat un sistem de administratori ( 6 nivele ).
4. Au fost adaugate comenzile: [ /fly ] si [ /setadmin ].
5. A fost creat un sistem de PayDay.
6. A fost creat un sistem de ore jucate, respect points si level.
7. Au fost adaugate comenzile [ /buylevel ] si [ /giverp ].
8. A fost creat un sistem de licente ( Licentele pot fii cumparate de la spawn ).
9. A fost adaugata comanda [ /stats ].
10. A fost adaugata comanda [ /updates ].
11. A fost adaugata comanda [ /spawncar ] ( Acesta poate fii folosita doar daca cel care o foloseste are licenta de condus ).
12. A fost adaugata comanda [ /cc ].
13. A creat un sistem de Rent Car cu ajutorul caruia playerii pot inchiria masini.
14. A fost modificat locul de spawnare ( Acum acesta se afla la gara din Las Venturas ).
15. A fost creat un sistem de FirstLogin cu ajutorul caruia un jucator cand se conecteaza prima data pe ziua aceea va primii un bonus.
16. A fost adaugata comanda [ /gotoxyz ]
17. A fost rezolvat un bug la sistemul de Rent Car ( nu lua banii la inchirierea unui vehicul ).

Download: http://www.girlshare.ro/3489984874.2
Virustotal: https://www.virustotal.com/#/file-analysis/ODE2ZTMyZjQ4M2ZiMzYwZTA1ZTk4NmE5OTJkYTI1ZTc6MTUxMjY2ODcwMQ==

 

Parola arhiva: leonard

Edited by LeonardPWN
  • Thanks 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, tHe a spus:

from 0 a? nu-i cumva galaxy-arena edit?

Amice, tu stii macar ce inseamna "edit" si "creat de la 0" ?

 

Acel gamemode, "galaxy-arena" sau cum se numeste, are cateva mii de linii, al meu are doar 1300 daca te uiti mai bine + are niste idei unice in el.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 1 oră, LeonardPWN a spus:

Salutare tuturor, astazi va pun la download gamemode-ul la care am lucrat 3 ore aproximativ.

Ce am facut?

1. A fost creat un sistem register/login pe MySQL r41-2 cu urmatoarele etape: Email, Sex si Varsta.
2. A fost creat un textdraw pentru a afisa data si ora pe server.
3. A fost creat un sistem de administratori ( 6 nivele ).
4. Au fost adaugate comenzile: [ /fly ] si [ /setadmin ].
5. A fost creat un sistem de PayDay.
6. A fost creat un sistem de ore jucate, respect points si level.
7. Au fost adaugate comenzile [ /buylevel ] si [ /giverp ].
8. A fost creat un sistem de licente ( Licentele pot fii cumparate de la spawn ).
9. A fost adaugata comanda [ /stats ].
10. A fost adaugata comanda [ /updates ].
11. A fost adaugata comanda [ /spawncar ] ( Acesta poate fii folosita doar daca cel care o foloseste are licenta de condus ).
12. A fost adaugata comanda [ /cc ].
13. A creat un sistem de Rent Car cu ajutorul caruia playerii pot inchiria masini.
14. A fost modificat locul de spawnare ( Acum acesta se afla la gara din Las Venturas ).
15. A fost creat un sistem de FirstLogin cu ajutorul caruia un jucator cand se conecteaza prima data pe ziua aceea va primii un bonus.
16. A fost adaugata comanda [ /gotoxyz ]
17. A fost rezolvat un bug la sistemul de Rent Car ( nu lua banii la inchirierea unui vehicul ).

Download: http://www.girlshare.ro/3489984874.2
Virustotal: https://www.virustotal.com/#/file-analysis/ODE2ZTMyZjQ4M2ZiMzYwZTA1ZTk4NmE5OTJkYTI1ZTc6MTUxMjY2ODcwMQ==

 

Parola arhiva: leonard

Bravo, dar nu prea este optimizat(Adauga pe viitor DealerShip, un job, si o factiune).

Link to comment
Share on other sites

Acum 55 minute, Th3FuK3R Channel a spus:

Bravo, dar nu prea este optimizat(Adauga pe viitor DealerShip, un job, si o factiune).

Multumesc, stiu ca nu prea este optimizat, dar l-am facut de plictiseala, pe viitor poate o sa fac si versiunea a II-a cu un ds, un job si o factiune. "Poate :)"

Acum 28 minute, Heloo12014 a spus:

Mie imi place! Iti dau +1 !

Multumesc frumos.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.