Jump to content

Job Curier


Arabu

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
La 06.03.2018 la 12:56, Heloo12014 a spus:

Nu inteleg rostul oricum e in GM Burned acest job,poate daca vroiai sa pui separat de gamemode era ceva..

Daca nu intelegi rostul la ce mai comentezi , sa te afltii si tu in treaba "heitere" !

Te rogi de unu si de altu sa te ajute , si vii aici si faci arfe !

 

vldgIri.png

YouTube : Click Redirect Channel

Discord : Arabu#9330

Canal Discord : Click To Join

Facebook : Click Facebook

Instagram : Click Instagram

Skype : Mita.Official

Respectă și vei fi respectat !

Link to comment
Share on other sites

La 06.03.2018 la 12:55, Kanon a spus:

Imi place tickrate-ul ;)

Daa , eram pe localhost , am laptopul putin cam terminat , si daia  :)

 

vldgIri.png

YouTube : Click Redirect Channel

Discord : Arabu#9330

Canal Discord : Click To Join

Facebook : Click Facebook

Instagram : Click Instagram

Skype : Mita.Official

Respectă și vei fi respectat !

Link to comment
Share on other sites

La 22.11.2017 la 6:06, qaz.LEGENDARU a spus:

interesant , felicitari pentru munca depusa.

Multumesc

La 04.03.2018 la 15:47, razvanduciuc a spus:

Un link pentru download?

 

Un link de download nu am la el , deoarece nu l-am pus la download .

 

vldgIri.png

YouTube : Click Redirect Channel

Discord : Arabu#9330

Canal Discord : Click To Join

Facebook : Click Facebook

Instagram : Click Instagram

Skype : Mita.Official

Respectă și vei fi respectat !

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Marlboro said:

Multumesc

Un link de download nu am la el , deoarece nu l-am pus la download .

Am facut si eu unu asemanator, mersi oricum pentru raspuns!

E ceva in genul, cand dai comanda /work, te pune intr.o masina de job, am ales burrito, apoi iti da un cp pe harta am pus 15 in sf, 15 lv si 20 ls, apoi mergi la unu din cele 50 cp.uri care le pune random pe harta, mergi incarci coletele, apoi trebuie sa te intorci la depozit sa le descarci, dupa care preiei alta comanda, si tot asa. Plata este facuta la cat de mare e distanta fata de depozit si cp, castig maxim e 80.000$, dar daca prinzi de 2-a ori acelasi cp, oscileaza cu 5.000-10.000$ intre cel precedent si cel prezent, nu se castiga banii fix la acelasi cp. M.am gandit sa fac pe km parcursi dar daca e pe km parcursi se poate face frauda si sa ia un colet apoi se plimba toata harta si ia 10kk :-) asa am ales metoda de cp distanta :-) o sa fac o filmare si o postez sa vezi cum e facut jobul.

Felicitari cu jobul!

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

La 10.03.2018 la 11:35, Heloo12014 a spus:

Coite nu va inteleg dupa ce ca e plin internetul de copii care au acest gamemode crezi ca nimeni nu stie de acest gamemode...ce nab..

Coite? Bai cumetre , crezi ca doar Edison stie sa faca job-u asta? =]]]

Stai asa , ca sigur o sa inveti si tu pawn , si cand o sa faci ceva si o sa pui pe yt, o sa vezi cum vin haterii ca tine si iti zic ca l-ai luat de acolo , ca ala nu-i sistemu tau etc... pe mine unu ma doare-n **** de parerea altora care zic ca-i ala , ca-i copiat de acolo, ca plm..

 

vldgIri.png

YouTube : Click Redirect Channel

Discord : Arabu#9330

Canal Discord : Click To Join

Facebook : Click Facebook

Instagram : Click Instagram

Skype : Mita.Official

Respectă și vei fi respectat !

Link to comment
Share on other sites

Acum 8 ore, Heloo12014 a spus:

Nu ca coite la mine,mai termina cu limbaju asta de "lopătar" ca se vede cu ochiu liber,tu nu o sa ajungi in veci la nivelu` lu` Edison..marog macar sti sa dai copy+paste si gata..bravo asta mi-a placut.

Esti mai prost decat prevede legea , vezi in natia ta de cioban ca tu mi-ai zis mie primu "coite" si eu am pus "coite?"  care facea referire ca tu nu esti "coite" cu mine bai copile . mai bine ti-ai vedea de treaba ta . 

Si 2 la mana , bine ca dau eu copy/paste bai nabule , tu nu esti in stare nici copy/paste sa dai.

Barem daca erai in plm un cineva  , da te bagi si tu ca un mucos in seama si gata  gura mica ca nu am chef sa fac chat in topic!.

Edited by Marlboro

 

vldgIri.png

YouTube : Click Redirect Channel

Discord : Arabu#9330

Canal Discord : Click To Join

Facebook : Click Facebook

Instagram : Click Instagram

Skype : Mita.Official

Respectă și vei fi respectat !

Link to comment
Share on other sites

La 3/11/2018 la 6:29, Marlboro a spus:

Esti mai prost decat prevede legea , vezi in natia ta de cioban ca tu mi-ai zis mie primu "coite" si eu am pus "coite?"  care facea referire ca tu nu esti "coite" cu mine bai copile . mai bine ti-ai vedea de treaba ta . 

Si 2 la mana , bine ca dau eu copy/paste bai nabule , tu nu esti in stare nici copy/paste sa dai.

Barem daca erai in plm un cineva  , da te bagi si tu ca un mucos in seama si gata  gura mica ca nu am chef sa fac chat in topic!.

Gura mica

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.