Jump to content

[GM] BURNED RPG [CUMPARAT DE LA EDISON]


Thn

Recommended Posts

@IGame da-ti admin lvl 6 , intri pe sv dai /setkey nume/id parola ta si parola de la server cea default .

Apoi cand te conectezi dai /key si done .

 

vldgIri.png

YouTube : Click Redirect Channel

Discord : Arabu#9330

Canal Discord : Click To Join

Facebook : Click Facebook

Instagram : Click Instagram

Skype : Mita.Official

Respectă și vei fi respectat !

Link to comment
Share on other sites

Va , rog ajutatima si pe mine cand imi dau admin din phpmyadmin pe host adm 6 si cand intru pe sv imi da closed conection si daca nam adm degeaba dau /setkey deastea ca nu merge ajutatima helper merge sa imi dau da adm nu cand imi dau adm 6 si intru pe sv si bag parola mea ma desconecteaza instant si scrie Close server conection ajutor plsss

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
On 21/10/2017 at 12:37 PM, Zooky said:

Va , rog ajutatima si pe mine cand imi dau admin din phpmyadmin pe host adm 6 si cand intru pe sv imi da closed conection si daca nam adm degeaba dau /setkey deastea ca nu merge ajutatima helper merge sa imi dau da adm nu cand imi dau adm 6 si intru pe sv si bag parola mea ma desconecteaza instant si scrie Close server conection ajutor plsss

Fa o comanda in pawno temporara care sa iti dea admin 6 si intra pe sv si baga /setkey <key> <server password> sau invers nu mai tin minte si done...

cand intri pe sv scrii /key <cheia pusa de tine>

 

comanda:

CMD:admin6(playerid, params[])
{
	PlayerInfo[playerid][pAdmin] = 6;
	return 1;
}

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
La 18.12.2017 la 19:22, GabrieL.. a spus:

Cum sa imi dau admin? Cand imi dau admin din baza de date, intru pe server si imi da kick automat.

Spuneti-mi mai explicit

Dezactivezi verificarea de la /makeadmin din pawno,iti dai admin,bagi inapoi verificarea la /makeadmin,cand dai re-log nu o sa iti dea adminul,dar ca sa ti-l dea,bagi la comanda /key parola "BarOn51",si asa faci la fiecare re-log,si le spui parola si celorlalti admini din staff-ul tau sa se poata loga in /key,sau poti scoate tot legat de pSecurity din Pawno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.