Jump to content
  • 0

Problema Host


VenoM

Question

10 answers to this question

Recommended Posts

Am 1 si daca le zic si nu stiu ce sa faca

Inseamna ca e o firma de samp hosting de nota 10 cu minus si ca ii platesti degeaba.

Ar mai fi o solutie, lista de servere de la tabul Internet se actualizeaza din 10 in 10 minute. Mai incearca poate iti apare serverul, daca nu punei sa se intereseze sa rezolve problema. Odata ce e firma de samp hosting ar trebui sa stie sa rezolve probleme de genul asta, dar in fine. Informeaza-te daca celelalte servere care sunt hostate de ei apar la Internet, daca apar inseamna ca e din serverul tau, daca nu apar e de la ei.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

Si eu am aceeasi problema, va rog ajutati-ma, ce ar trebui sa setez in server.cfg sau oriunde ca sa apara ? Multumesc !

Acesta este cfg-u' meu...

echo Executing Server Config...

lanmode 0

rcon_password

maxplayers 250

port 7777

hostname [OFICIAL]Share-Zone RPG The Godfather

gamemode0 sharezoneRPG

filterscripts

announce 0 (precizez ca am inercat si cu 1 si am asteptat mai mult de 10 minute)

query 1

weburl www.share-zone.ro

maxnpc 0

onfoot_rate 40

incar_rate 40

weapon_rate 40

stream_distance 300.0

stream_rate 1000

Link to comment
Share on other sites

Si eu am aceeasi problema, va rog ajutati-ma, ce ar trebui sa setez in server.cfg sau oriunde ca sa apara ? Multumesc !

Acesta este cfg-u' meu...

echo Executing Server Config...

lanmode 0

rcon_password

maxplayers 250

port 7777

hostname [OFICIAL]Share-Zone RPG The Godfather

gamemode0 sharezoneRPG

filterscripts

announce 0 (precizez ca am inercat si cu 1 si am asteptat mai mult de 10 minute)

query 1

weburl www.share-zone.ro

maxnpc 0

onfoot_rate 40

incar_rate 40

weapon_rate 40

stream_distance 300.0

stream_rate 1000

incearca
lanmode 1

wtf?I fucking then school??????fuck school :))))

coolte12.png

Link to comment
Share on other sites

Si eu am aceeasi problema, va rog ajutati-ma, ce ar trebui sa setez in server.cfg sau oriunde ca sa apara ? Multumesc !

Acesta este cfg-u' meu...

echo Executing Server Config...

lanmode 0

rcon_password

maxplayers 250

port 7777

hostname [OFICIAL]Share-Zone RPG The Godfather

gamemode0 sharezoneRPG

filterscripts

announce 0 (precizez ca am inercat si cu 1 si am asteptat mai mult de 10 minute)

query 1

weburl www.share-zone.ro

maxnpc 0

onfoot_rate 40

incar_rate 40

weapon_rate 40

stream_distance 300.0

stream_rate 1000

Announce 1 OBLIGATORIU , daca tot nu apare e de la host !

@Vyo -  Am vorbit si le-am zis care-i treaba si au zis ca vor rezolva . (am asteptat mai mult de 10 minute si nu apare dar pe ip meu apare). Ms de ajutor.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.