Jump to content

VAND seage panel V3


seage

Recommended Posts

Ce vinzi: UCP
Dovezi: tDccM42.png(sper sa nu vina @xXElectroBoyXx sa comenteze ca am PC in romana)
Pret: 75 de lei, 15 euro
Metode de plata: Paypal, Skrill, PaysafeCard
Metode de contact: skype: alexandru.bucner1
Altele:
POZE: imgur.com/a/U97Vp
Dupa cum stiti, am mai vandut o alta versiune a panel-ului, V2. Asta este V3. Contine:
Absolut toate vulnerabilitatile rezolvate. Nu mai am webhost ca sa va pun un live-preview. Daca vrei sa va convingeti ca nu mai are vulnerabilitati, ma puteti contacta. Am deja clienti cu server deschise, si nu au avut niciun fel de problema.
*Design schimbat in totalitate : imgur.com/a/VnmCC
*Demisii la factiuni direct din panel : imgur.com/a/8NwlT
*Cereri de inactivitate direct din panel : imgur.com/a/t1d1K
*Admin tools avansat : imgur.com/a/JkggO
*Admin panel avansat: imgur.com/a/RTACk
*Leader panel avansat(rank up/down direct din panel, MOTD din panel) : imgur.com/a/2ZS81
*Optimizat tot panel-ul, se incarca mult mai repede
*Sistem de mesaje intre jucatori direct din panel, gandit in asa fel incat sa nu se faca reclama si abuz: imgur.com/a/JpKlM
*Sistem de like-uri la update-uri(un jucator poate da like unui update): imgur.com/a/0Xj9r
*FAQ exact ca pe OG-times: imgur.com/a/VnR77
*Liderii, cand resping o aplicatie, trebuie sa puna si motivul
*Acum , pe profilul jucatorului, apar si skill-urile la joburi, fix ca pe t4p: imgur.com/a/sqkHC
*Acum poti vedea licentele unui jucator direct din panel: imgur.com/a/Teeea
*Adminii pot modifica toate proprietaiile unui clan direct din panel: imgur.com/a/fhsca
*Adminii pot sterge faction punish-ul jucatorilor din panel: imgur.com/a/YMat8
*Acum, in pagina in care cauti jucatori, adminii pot cauta jucatorii dupa IP: imgur.com/a/3NahR
*Daca esti logat in joc pe alt IP, primesti o notificare automat pe prima pagina: 
*Modificata pagina de login (design schimbat): imgur.com/a/dkILV

Hide Spoiler

Am reparat toate erorile pe care le avea acest panel.
Am rezolvat vulnerabilitatile care puteau fi facut cu inspect element.
Am adaugat un sistem de youtubers, un admin poate seta unui player functia de youtuber cat si link-ul de la canal. Acesta va aparea in tab-ul youtubers , iar pe profilul lui o sa apara un logo cu youtuber: Poze
Pe index am adaugat un logo, momentan fiind cu bugged, insa se poate schimba din Class.config Poza
Modficat putin design-ul la reclamatii, acum aparand un lacat atunci cand reclamatia este inchisa, iar daca un admin 3+ da click pe acel lacat, se va re-deschide reclamatia, si se pune un lacat deschis. Poza
La fel si la aplicatii factiuni.:Poza
Am modificat putin leader panel-ul, acum arata si membrii factiunii tale: Poza
Modificat putin admin panel-ul , acum puteti deschide si inchide aplicatii-le factiunilor. La fel si la adaugarea functiilor, acel container fiind aratat doar adminilor 5+ Poze
Modificat pagina de aratare a profilului. Acum pe profilul jucatorului ii putem vedea si licentele , si prietenii.Poze
Modificat admin panel-ul care este disponibil pe profilul jucatorului, cum am spus, am reparat vulnerabilitatile, si acum daca un player are 2/3 warns sii ii este dat si al 3-lea, primeste automat ban de la AdmBot pentru 3 zile.(3/3)
Acum, liderii, cand accepta sau resping o aplicatie, vor trebui sa scre si un motiv. Se pot accepta aplicatii si fara motiv, insa pentru a respinge trebuie sa adaugi un motiv. Daca liderul nu adauga vreun motiv atunci cand accepta, o sa apara un text informativ. Poze

UPDATE NEW: Acum poti retrage aplicatia la o factiune. Adaugat un tabel cu aplicatii retrase , la aplicatiile factiunei respective. Poze: imgur.com/a/IoAS5
UPDATE: Acum , liderul poate reseta rapoartele de activitate direct din panel pentru factiunea sa. Poze: imgur.com/a/vtTKf

UPDATE: Acum, adminii 7+ ( scriperii si ownerii ) au un sub-tab in tabul admin panel numit (baza de date), prin care t-i se deschide o platforma asemanatoare phpmyadmin prin care poti controla baza de date a serverului, fara a fi nevoie sa flosesti phpmyadmin. Imagini: imgur.com/a/zM77y


V2:

UPDATE: Adaugate functii de rank up si rank down in leader panel. Poze: imgur.com/a/1dKof
UPDATE: Adaugate functii de level up si down la helper level: poze: imgur.com/a/jfeRv
UPDATE: A fost implementat un sistem de updates, la cererea lui @Droom . Acesta este unul dinamic, se poate adauga un update de pe panel de catre un admin, iar aceasta poate fi facut invizibil pentru jucatori si vizibil doar pentru admini prin setarea lui din baza de date: Imagini: imgur.com/a/AYbpx[/b]
UPDATE: Adaugat un sistem de faction incativity request. Poti face cerere de inactivitate direct din panel. Poze: imgur.com/a/nYMv1
UPDATE: Adaugat un sistem de demisii factiuni direct din panel. Tin sa mentionez ca toate sistemele pe care le fac pentru acest panel sunt facute cu cap, sunt gandite in asa fel in cat sa nu apara bug-uri, sa nu poti face demisie ca lider, etc... Primesti notificare atunci cand iti este acceptata demisia si ti se adauga si in faction history.
Poze: imgur.com/a/NhKmq
UPDATE: Acum donatiile paysafe sunt semi-automate. Din moment ce owneru-ul valideaza codul si e in regula, acesta primeste punctele premium respective automat!
UPDATE: Acum la update-uri, daca un update anumit nu este vizibil, va aparea cu rosu tot randul.: imgur.com/a/dsL8B
UPDATE: Pe profilul jucatorului, in tabul admin tools a fost adaugat o optine 'player logs' care arata toate actiunile in care a fost implicat acest jucator.
UPDATE: La clan, a fost adaugat un tab Admin Setting disponibil adminilor 5+. : imgur.com/a/ts7ub
UDPATE: A fost modificat sistemul de updates: Acum se poate modifica un update de catre un admin 6+ din pagina de vizualizare a acestuia + il poate face vizibil sau invizibil playeri-lor. Imagini: imgur.com/a/wBnvk
UPDATE: Acum in leader panel poti sa modifici MOTD-ul factiunii. Imagini: imgur.com/a/IyqkQ
UPDATE: Am facut o pagina de FAQ, exact ca pe og-times. : imgur.com/a/E7hiv
UPDATE: A fost modificat designul acestui panel. A fost adaugat un tab de setari de unde playerii isi pot seta preferintele legate de desing, acestea ramanand salvate in memorie cache, in cookies. A fost updatata versiunea de ace admin la cea mai acutala, aceasta fiind v1.3.3. Acum cand ai notificari, se va mista clopotelul de la notificari atragandu-ti atentia:

imgur.com/a/Chmcs


V3:
NEW! UPDATES!
Modificata pagina de login, am modificat putin design-ul, am pus form-urile intr-un widget. : imgur.com/a/NtGRp
Modificat cam tot panel-ul, am modificat icon-urile, si cam tot ce tine de design acolo unde era cazul.
Modificata pagina cu profile, acum levelul si numarul prienteniilor sunt aratate jos sub skin, : imgur.com/a/CNJi7
Adaugat skill-urile jucatorului in profile: imgur.com/a/bus7v


Adugat un sistem de mesage intre jucatori. Pe pagina profile, daca nu este profilul tau, ai optiunea de a trimite un mesaj acelui jucator. Atunci, el va primi o notificare si va putea vizualiza mesajele si multe altele direct din profilul lui in tab-ul messages: (A fost gandit in asa fel incat sa nu se faca abuz & reclama) imgur.com/a/wdFHZ

Rezolvate toate bug-urile gasite pe acest panel.
Acum, in admin panel, a fost adaugata o optine de a trimite email tuturor playerilor. Idee inspirata de la Speedy[]. :imgur.com/a/6zlJG
Modificat tot design-ul panel-ului, am facut un nou skin pentru el cu tema pe verde(la cerere pot schimba culorile):imgur.com/a/UhjSF

Adaugat un sistem de like updates: imgur.com/a/5jx90
 


+ FOARTE MULTE ALTE UPDATE-URI ( in spoiler)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.