Jump to content

Proiect server de samp+panel+forum


Andreas

Recommended Posts

Salutare!

M-am gandit, sa fac un proiect, si un proiect cu un server de samp. Bun, am cumparat un server de 50 sloturi ca sa imi fac un gamemode unic si, in luna decembrie m-am gandit sa deschid un forum licentiat, un server de samp cu 1000 sloturi si un panel.

Deci, am facut acest topic pentru ca caut niste scripteri profesioniste. am cunostinte in pawno, dar nu suficiente sa realizez un server cu gm unic. Daca este cineva intereat, il rog sa lase un reply la topic, si v-or fi rasplatiti.

Link to comment
Share on other sites

La 23.10.2016 la 12:35, Andreas a spus:

Salutare!

M-am gandit, sa fac un proiect, si un proiect cu un server de samp. Bun, am cumparat un server de 50 sloturi ca sa imi fac un gamemode unic si, in luna decembrie m-am gandit sa deschid un forum licentiat, un server de samp cu 1000 sloturi si un panel.

Deci, am facut acest topic pentru ca caut niste scripteri profesioniste. am cunostinte in pawno, dar nu suficiente sa realizez un server cu gm unic. Daca este cineva intereat, il rog sa lase un reply la topic, si v-or fi rasplatiti.

.1 Nu ai cum sa faci un gm unic pana in DEC

2.Nu are rost sa achizitionezi un host de 1000 sloturi

3.Degeaba folosesti un gm unic daca nu ai succes

4.Acum ca sa ai succes cu un server de sa-mp nu mai conteaza daca gm este unic  , din cate am observat unele persoane se axeaza pe gm gen serverele mari

5.Iti recomand sa nu mai deschizi un server pentru ca nu are rost

ps : daca ai bani si nu ai ce face , poti sa iti deschizi 100 dar nu vei avea succes

text.gif

SKIPE : EDUARD.SENNOW

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.