Jump to content

prolemm


DanyBoSS

Recommended Posts

  • Intrebarea / Cererea mea este: Salut.. am o problema la gm.... nush de cand a aparut prolema dar.. cand deschid serverul pe localhost sau pe un host si il las 5-10 min liber fara sa intre nici-un player etc.. incerc sa intru si imi da erroare de la mysql .. iar cand il deschizi si te conectezi direct merge perfect.. da erroarea aia si trb sa dau un relog sa pot intra pe sv.. imi poate spune careva dc?.. baza este conectata bine.. pls ajutor :( 
  • Alte detalii: -
Link to comment
Share on other sites

On 27.08.2016 at 5:30 PM, DanyBoSS said:
  • Intrebarea / Cererea mea este: Salut.. am o problema la gm.... nush de cand a aparut prolema dar.. cand deschid serverul pe localhost sau pe un host si il las 5-10 min liber fara sa intre nici-un player etc.. incerc sa intru si imi da erroare de la mysql .. iar cand il deschizi si te conectezi direct merge perfect.. da erroarea aia si trb sa dau un relog sa pot intra pe sv.. imi poate spune careva dc?.. baza este conectata bine.. pls ajutor :( 
  • Alte detalii: -

Poze detalii etc, vrei sa ghicesc in stele ce eroare dă?

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

On 8/27/2016 at 5:30 PM, DanyBoSS said:
  • baza este conectata bine

Si, ma rog, cum ar putea fi conectata rau? Ai bagat un cablu invers in baza?

Exista doar doua stari: conectat sau neconectat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.