Jump to content

Actualizări şi informaţii în urma schimbării serverului


Recommended Posts

Salut,

După cum am spus joi, ieri a avut loc mutarea site-ului www.sa-mp.ro pe alt server. Din păcate mutarea a durat mai mult decât mă aşteptăm şi asta a dus la închiderea forumului mai mult timp decât era planificat.

 

Joi am zis că o să începem să facem modificări, aşa că am zis să mutăm framework-ul IPS pe domeniul principal şi să renunţăm la sub-domeniul forum.sa-mp.ro. Momentan lipsesc unele chestii cum ar fi pagină de acasă cum era în trecut sau pagină de descărcări, chiar şi lista de servere lipseşte, dar o să încercăm să le facem pe toate la loc cum erau înainte şi chiar mai bine :).

Totodată această alegere o am rescris codul de la tema noastră pe alb (am modificat mici chestii şi la partea vizuală) şi am adăugat şi o tema pe negru.

Pe lângă acestea, dorim să va spunem că o să facem şi optimizări pe partea de server pentru o navigare mai bună pe site-ul nostru, aşa că o să mai existe mici întreruperi când accesaţi site-ul.

 

Sperăm să va placă aceste mici actualizări pe care le-am făcut şi aşteptăm sugestiile si feedback-ul vostru.

 

Echipa San Andreas Multiplayer România.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • WopsS unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.