Jump to content
  • 0

Creare Biz pe server


cristian9900

Question

Salut , sunt nou in lumea aceasta a samp-script-ului , dupa cum ati vazut am postat mai multe topicuri pe acest forum , in acest topic va cer sa imi spuneti cum adaug bizuri pe server , daca poate cineva sa imi lase un link de la un script , sau chiar sa imi explice astept reply aici .Multumesc anticipat !

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
10 minutes ago, cristian9900 said:

Salut , sunt nou in lumea aceasta a samp-script-ului , dupa cum ati vazut am postat mai multe topicuri pe acest forum , in acest topic va cer sa imi spuneti cum adaug bizuri pe server , daca poate cineva sa imi lase un link de la un script , sau chiar sa imi explice astept reply aici .Multumesc anticipat !

Pentru a face asta ai nevoie de un sistem de bizz.uri, în cazul în care ai în game dacă e dinamic sau din baza de date.

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

  • 0
13 minutes ago, cristian9900 said:

Imi poti pune si mie un script pentru /Givekey ?

Inainte de a mai posta ceva documenteazate de pe wiki sau ia un gm si lucreaza in el, pawn nu ca html sa iti dea cineva un script sa il pui in pawno sa il compilezi si gata,fiecare gm are variabilele lui diferite facuta altfel nu poti sa iei ceva gata facut, trebuie facut special pentru acel gm

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 hour ago, cristian9900 said:

Salut , sunt nou in lumea aceasta a samp-script-ului , dupa cum ati vazut am postat mai multe topicuri pe acest forum , in acest topic va cer sa imi spuneti cum adaug bizuri pe server , daca poate cineva sa imi lase un link de la un script , sau chiar sa imi explice astept reply aici .Multumesc anticipat !

Dupa ce vei respecta modelul te vom putea ajuta. Topic Close 24 ore si intra in arhiva!

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.