Jump to content

Csf, n-ai csf.


Recommended Posts

12 hours ago, Alin ︻芫═─── • said:

s4uriK

   Scuze ca ma bag peste topicul acesta poate nu am dreprul tu esti cel adevarat sau esti plagiator...

s4uriK

acuma 3 ani daca tu esti acela ai facut cumva un GM pentru comunitatea gamerii punct ro scuzz de reclama cel ce a facut acuma 3 ani pentru comunitatea  care am pus mai sus baiatul  se numea s4urik daca tu esti spune ca tu ai facut acel Gm  daca nu esti esti plagiator cu numele celuilalt scripter adevarat nu tu.scripteru care a facut pentru acea comunitate ia luat 6 luni sa faca un gamemod de la 0 tu esti!! nu stim inca  nu te lua de un copiil de 12 ani aiurea ca tia zis pe skipe ca nu esti ca poate e adevarul poate nu ...

Cunosc pe comunitatea respectiva o persoana foarte veche si am fost si io ceva vreme pe acolo si  de la ia stiu aceste amanunte...

 

De comunitatea gamerii nu am auzit pana acum cand mi-ai spus tu, Si da, daca te intereseaza daca eu sunt adevaratul, atunci eu sunt. Documenteaza-te peste tot. Ca sa nu spui ca is plagiator.

P.S: Nu sunt copil nab, fara viitor care plagiaza numele altora. Unic am fost si unic voi ramane. 

Edited by s4uriK

                     

  Serverul meu de Discord: Click aici       a7DfKP7.gif                                                                      FGIfknL.gif

k35T5Nb.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                I0aS856.gif

Link to comment
Share on other sites

Atunci nu esti tu acela esti plagiator daca erai acela tu erai cel ce ai facut Gamemodul pe comunitatea respectiva.. sczz nu esti tu acel "Unic am fost si unic voi ramane." Unic e cel ce face cu adevarat nu copiaza de pe net si zice cai unic  lasa abureala la alti de varste mai mici care te va crede asa din partea mea nu te cred..

Acum 6 ore, keNN. a spus:

Si daca ar fi cel adevarat care ar fi faza? Un om normal.
Parca ar fi Shad0w sau cineva mai cunoscut sa vorbim..

da finca el se foloseste de un nume ce nu are voie io  personal nu as folosi numele tau sa ma dau mare ca cunosc unele chesti ce sti tu sa ma dau mare...

Edited by Alin ︻芫═─── •

 Posted Image

Posted Image

Posted Image

                       dance_dancing_08.gif

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alin ︻芫═─── • said:

Atunci nu esti tu acela esti plagiator daca erai acela tu erai cel ce ai facut Gamemodul pe comunitatea respectiva.. sczz nu esti tu acel "Unic am fost si unic voi ramane." Unic e cel ce face cu adevarat nu copiaza de pe net si zice cai unic  lasa abureala la alti de varste mai mici care te va crede asa din partea mea nu te cred..

da finca el se foloseste de un nume ce nu are voie io  personal nu as folosi numele tau sa ma dau mare ca cunosc unele chesti ce sti tu sa ma dau mare...

Frate las-o moarta. nu mai implementa de ale tale, ca nu iese, nush cine plm te-a pus sa dai reply in acest topic, dar mi se pare ca unul din aia de pe skype, nimeni si niciodata nu a folosit numele s4uriK pana a-l creea eu pe baza mea.. Asa ca shut up. Si lasati-va.... De comunitatea gamerii ce sa zic nici nu am auzit de ea. :)) si tu vii aici si-mi spui "s4uriK a creat un gamemode de la 0, i-a luat 6 luni pentru comunitatea gamerii" Intereseaza-te mai bine si vezi cand a creat prima si prima data acest nume si de cine. SALLPA.

Asa ca am multe si multe dovezi si intereseaza-te frate si tu pe net pe google pe plm, sa vezi cine este adevaratul + intereseaza-te de la altii ce comunitate detin cu adevarat si daca sunt eu adevaratul. WTFF?!!?!?! Lol. :-? , N-ai CSF.

Apropo: pe comunitatea aia nu este nici unu s4uriK. Wtf?!?!? Ce plagiatori frate. Macar daca nu stiti adevarul nush ce plm comentati aiurea, ca va pune unu de pe skype, sau chiar esti tu ala de pe skype, dar pana mea.

Edited by s4uriK

                     

  Serverul meu de Discord: Click aici       a7DfKP7.gif                                                                      FGIfknL.gif

k35T5Nb.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                I0aS856.gif

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, s4uriK a spus:

Frate las-o moarta. nu mai implementa de ale tale, ca nu iese, nush cine plm te-a pus sa dai reply in acest topic, dar mi se pare ca unul din aia de pe skype, nimeni si niciodata nu a folosit numele s4uriK pana a-l creea eu pe baza mea.. Asa ca shut up. Si lasati-va.... De comunitatea gamerii ce sa zic nici nu am auzit de ea. :)) si tu vii aici si-mi spui "s4uriK a creat un gamemode de la 0, i-a luat 6 luni pentru comunitatea gamerii" Intereseaza-te mai bine si vezi cand a fost creat prima si prima data acest nume si de cine. SALLPA.

1 la mana nu ma pus nimeni 2 la mana s4uriK  esti plagiator cu numele altuia laso tu moale am 30 ani si sunt satul de persoane ca tine...Plagiatori

 Posted Image

Posted Image

Posted Image

                       dance_dancing_08.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alin ︻芫═─── • said:

1 la mana nu ma pus nimeni 2 la mana s4uriK  esti plagiator cu numele altuia laso tu moale am 30 ani si sunt satul de persoane ca tine...Plagiatori

Hai ca faci off-topic. Dute si culca-te ti-e somn. P@

                     

  Serverul meu de Discord: Click aici       a7DfKP7.gif                                                                      FGIfknL.gif

k35T5Nb.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                I0aS856.gif

Link to comment
Share on other sites

WTF?!?! Nimic legat de comuntiatea gamerii. pe comunitatea xgaming pe care am lucrat, pe comunitatea pawn-team care o detin, pe comunitatea hellz tot pe care am lucrat, pe comunitatea ecila unde eram gazduit cu serverul de sa:mp, pe comunitatea bugged pe care joc si in momentul actual, devilx pe care am si lucrat. ,pe csforce in care am postat cateva proiecte de ale mele. :)) Cum am spus si mai sus, si mai mentionez odata vorba lui known: "copii de 12- ani, nu ai ce sa le ceri" Nush de ce stau si ma cert cu tine. Infine. SALLP@

Untitled.png

Untitled1.png

Untitled2.png

Untitled3.png

Edited by s4uriK

                     

  Serverul meu de Discord: Click aici       a7DfKP7.gif                                                                      FGIfknL.gif

k35T5Nb.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                I0aS856.gif

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, s4uriK a spus:

WTF?!?! Nimic legat de comuntiatea gamerii. pe comunitatea xgaming pe care am lucrat, pe comunitatea pawn-team care o detin, pe comunitatea hellz tot pe care am lucrat, pe csforce in care am postat cateva proiecte de ale mele. :)) Cum am spus si mai sus, si mai mentionez odata vorba lui known: "copii de 12- ani, nu ai ce sa le ceri" Nush de ce stau si ma cert cu tine. Infine. SALLP@

Untitled.png

Untitled1.png

Untitled2.png

Untitled3.png

dar atunci cine e s4uriK  de pe comunitatea gamerii daca nu esti tu ala ...

 Posted Image

Posted Image

Posted Image

                       dance_dancing_08.gif

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Alin ︻芫═─── • said:

de ce te deranjeaza adevarul. ce sa zic hai sa punem cu toti numele  s4uriK si sa vedem care e adevaratul poate tie tie somn..

Pai da, dar uite cum sta treaba, unicul se vede fata de plagiatori. :)) Mai intereseaza-te si da-i un reply cum trebuie. De ala nu a auzit nimeni, dar nush cum sa zic cam tot ce am facut a ajuns peste tot munca mea, deci....

Apropo: stai calm ca toti care se vor uita aici e clar ca minti, dupa cum se vad si posturile tale, ti-ai facut cont doar ca sa dai reply aici. OOO. GG. SALLP@

6 minutes ago, Alin ︻芫═─── • said:

dar atunci cine e s4uriK  de pe comunitatea gamerii daca nu esti tu ala ...

Nu am vazut nici un s4uriK pe comunitatea gamerii, si frate nush intereseaza-te nush cum sa-ti zic tot ce vezi pe net imi apartine, deci... ;)

6 minutes ago, Alin ︻芫═─── • said:

dar atunci cine e s4uriK  de pe comunitatea gamerii daca nu esti tu ala ...

Cer ban. reclama la ga. Dupa cum observervati pe comunitatea ga.... nu exista niciun cont pe nume s4uriK - SALLPA.

P.S: Cu cine m-am pus eu la contrazicere. :)) pff. mi-am pierdut timpu aiurea.
 

Untitled.png

Edited by s4uriK

                     

  Serverul meu de Discord: Click aici       a7DfKP7.gif                                                                      FGIfknL.gif

k35T5Nb.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                I0aS856.gif

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 minute, s4uriK a spus:

Pai da, dar uite cum sta treaba, unicul se vede fata de plagiatori. :)) Mai intereseaza-te si da-i un reply cum trebuie. De ala nu a auzit nimeni, dar nush cum sa zic cam tot ce am facut a ajuns peste tot munca mea, deci....

Apropo: stai calm ca toti care se vor uita aici e clar ca minti, dupa cum se vad si posturile tale, ti-ai facut cont doar ca sa dai reply aici. OOO. GG. SALLP@

Nu am vazut nici un s4uriK pe comunitatea gamerii, si frate nush intereseaza-te nush cum sa-ti zic tot ce vezi pe net imi apartine, deci... ;)

esti sigur ca pentru asta am facut contul pe sa-mp.ro numai sa dau reply uitate pe ce data e facut acest cont ce mar interesa cine esti tu rar ma deranjat faptul ca te injosesti la mintea copiilor de pe skipe si postezi niste abureli de ale tale daca dod ajungem aici si ma iei tare pe mine ca sunt scripteri mai buni ca tine chear de plagiezi numele care il ai daca tot veni vorba tu ar trebui sa te linistesti ai postat cateva gamemoduri poate sunt facute de tine poate nu poate sunt editate poate nu dar nu te da in fale ca ai facut ceva asta te face sa te injosesti  si asta te face sa rada toti de tine nu am contul facut de astazi sati dau reply la acest topik vorba ta  intereseaza-te  si pe urma ami zici de acest cont numai pentru reply al tau =)))

 Posted Image

Posted Image

Posted Image

                       dance_dancing_08.gif

 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Alin ︻芫═─── • said:

dar atunci cine e s4uriK  de pe comunitatea gamerii daca nu esti tu ala ...

Nush cum sa-ti zic dar 1. MA faci plagiator ca, copii numele unui scripter de pe ga... , dar dupa cum se vede :-? nu este niciun membru cu numele ala. 2. Da am postat si voi mai posta de cate ori vreau, nu-mi pasa, te-ai luat de cineva drag? deci nu-mi pasa. 3. Da am postat am facut macar stiu sa-mi fac un viitor din sa:mp nu traiesc ca altii numai din reply si comenturi aiurea. 4. Am postat gamemode-uri si voi mai posta cat vreau e munca mea, lucrez eu nu tu, si macar stiu sa-mi castig existenta. Asa ca dute la scoala mai ai de invatat.

Si scot la iveala toti smecherii care se cred ei, pe baza altora, stai calm sa te simti si tu ca si tu esti unul din ei.

P.S: Degeaba dai reply, nu am timp sa ma cert cu tine. P@, SALLP@
 

Edited by s4uriK

                     

  Serverul meu de Discord: Click aici       a7DfKP7.gif                                                                      FGIfknL.gif

k35T5Nb.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                I0aS856.gif

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, keNN. said:

Un simplu om care a pus 2-3 gamemode-uri pe net. Nimic altceva.

Se trezeste si asta sa faca off-topic. CSF, N-AI CSF. Anonimule.

                     

  Serverul meu de Discord: Click aici       a7DfKP7.gif                                                                      FGIfknL.gif

k35T5Nb.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                I0aS856.gif

Link to comment
Share on other sites

<3 skype nou: add me: s4uriK. <3

                     

  Serverul meu de Discord: Click aici       a7DfKP7.gif                                                                      FGIfknL.gif

k35T5Nb.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                I0aS856.gif

Link to comment
Share on other sites

On 10.05.2016 at 19:08, s4uriK said:

Se trezeste si asta sa faca off-topic. CSF, N-AI CSF. Anonimule.

El e cunoscut ma ca a pus gamemode-uri pe net si-l stiu toti pustii :))) bravo tata esti jalnic, nu e un mod prea bun de a te face cunoscut si oricum ce faci tu sunt edituri.

Cea mai sigura sursa de facut bani de buzunar in mediul virtual. Inregistreaza-te si pune-te pe treaba !!!

http://www.viespar.ro/?reff=ab8e9d8086304d6136eac03c710238d7

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Jamal Alin said:

El e cunoscut ma ca a pus gamemode-uri pe net si-l stiu toti pustii :))) bravo tata esti jalnic, nu e un mod prea bun de a te face cunoscut si oricum ce faci tu sunt edituri.

mersi. daca fac edituri la ce m.... ma... folosesti gamemode-ul?

                     

  Serverul meu de Discord: Click aici       a7DfKP7.gif                                                                      FGIfknL.gif

k35T5Nb.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                I0aS856.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.