Jump to content

Gamemode Bladex + Panel


scrilexxx

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Salut!Am conectat panel-ul cu baza de date , totul apare , de ex jucatori online/inregistrati , date live. Dar cand incerc sa dau log in , imi spune ca datele introduse sunt gresite.Contul exista pe server, apare la online , si datele sunt bune.Are cineva vreo idee ? Precizez ca este pe localhost.

Link to comment
Share on other sites

@Viva wipe se da foarte usor , dupa ce ai pus sql-ul in xampp , doar trebuie sa dai empty la anumite tabele , precum players, iar la cel de case sunt doar 4-5 case cumparate pe server. La admin log si cam atat. Ai grija la bizz-uri sa nu dai wipe la tot , din cate am observat eu , toate bizz-urile sunt libere,nu au owner.Apropo , ai reusit sa conectezi panel-ul?

Link to comment
Share on other sites

Acum 7 ore, Retr0 a spus:

@Viva wipe se da foarte usor , dupa ce ai pus sql-ul in xampp , doar trebuie sa dai empty la anumite tabele , precum players, iar la cel de case sunt doar 4-5 case cumparate pe server. La admin log si cam atat. Ai grija la bizz-uri sa nu dai wipe la tot , din cate am observat eu , toate bizz-urile sunt libere,nu au owner.Apropo , ai reusit sa conectezi panel-ul?

eu ma refer ca serverul a fost deschis si pus cu conturile playerilor care s-au conectat pe el si nu e normal sa pui conturile cuiva c poate au o parola care o mai au si pe alte servere importante, ca stiu sa dau si eu wipe.

Edited by Viva
Link to comment
Share on other sites

Acum 9 ore, Viva a spus:

eu ma refer ca serverul a fost deschis si pus cu conturile playerilor care s-au conectat pe el si nu e normal sa pui conturile cuiva c poate au o parola care o mai au si pe alte servere importante, ca stiu sa dau si eu wipe.

Majoritatea ownerilor de servere au parolele salvate text si nu hashurate cum ar fi normal pentru ca parola cuiva face parte din lucrurile confidentiale iar distribuirea ei este ilegala(la fel si vizualizarea ei) (dar ne aflam in domeniu sa-mp si nimanui nu ii pasa) de aceea cel mai bun sfat e sa ai o parola separata si unica pt fiecare server pentru ca uni nu au notiunea de privat/confidential

Edited by Banditul
Link to comment
Share on other sites

Acum 2 minute, Banditul a spus:

Majoritatea ownerilor de servere au parolele salvate text si nu hashurate cum ar fi normal pentru ca parola cuiva face parte din lucrurile confidentiale iar distribuirea ei este ilegala(la fel si vizualizarea ei) (dar ne aflam in domeniu sa-mp si nimanui nu ii pasa) de aceea cel mai bun sfat e sa ai o parola separata si unica pt fiecare server pentru ca uni nu au notiunea de privat/confidential

Asa o si am dar ma refer ca unii poate o au la fel ca alte servere si nu e normal sa se puna cu baza de date de la un server care a fost deschis sau macar sa se schimbe datele in ea ca sa nu coincida . Un sfat pentru toti jucatori de samp pe servere deschise de curand si nesigure sa nu puna o prola care o mai foloseste si pe alte servere sau la retele de socializare!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
La 03.10.2016 la 16:03, hOpa # Hcs a spus:

este un gamemod foarte interesant si frumos ! 

l-am testat si eu acuma o saptamana , dar nu pot spune ca nu are bug-uri sau altceva.

sustin, este un GM foarte frumos

dar orice gm are bug urile lui

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 years later...
On 4/30/2016 at 10:16 PM, scrilexxx said:

Gamemode Bladex România din martie.

  • Referrals
  • Turf Wars
  • Friends
  • Dealership cu stock &  Targ Auto
  • Slujbe unice.
  • Factiuni bine puse la punct.
  • Securitate Pin.
  • Panel-ul are aplicatii, tichete si multe chestii bune.

 

Imagini gm: http://imgur.com/a/R1adO

 

Imagini panel: http://imgur.com/a/iPPld

Link download: http://www94.zippyshare.com/v/rUMj9Pmo/file.html

Hurdock _!_.

salut!

Am descarcat GM + Userpanel Bladex dar intampin o problema ... la userpanel..

Am creat cont pe server si cand vreau sa ma conectez pe userpanel cu userul si parola... spune: datele introduse sunt gresite!

 

Ma ajuta cineva, va rog!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.