Jump to content

Partener - Suport financiar


Recommended Posts

Salut am nevoie de 1 persoana care sa stie sa administreze un server,sa aleaga lideri/helperi capabili.

Conditi:

Varsta 16 ani +

Seriozitate cat de mult se poate.

Sa ajute la platirea hostului.

Sa ajute la promovarea serverului.

Momentan suntem 2 persoane.

 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Jamal Alin said:

Si eu caut acelasi lucru, nu cumva ma copiezi ? :))

 

Hai sigur te copiez eu pe tine. pacat ca nu sti diferenta intre pawn si pawno.

Edited by iK3nnz0r[].
Link to comment
Share on other sites

Bine ca a scos ala un cacat ca sa-l mancati toti acum :)))) tu daca stii care e diferenta si in practica esti praf, nu cunosti limbajul cum e ? :)))) am auzit vorbe ca pe aici s-ar invarti persoane ciudate, acum mi s-a confirmat acest lucru. Numai genii si daca-i iei la bani marunti nu stiu decat chestiile usoare ale limbajului ....

Cea mai sigura sursa de facut bani de buzunar in mediul virtual. Inregistreaza-te si pune-te pe treaba !!!

http://www.viespar.ro/?reff=ab8e9d8086304d6136eac03c710238d7

Link to comment
Share on other sites

Opreste-te in pana mea Jamal deja devii penibil+care e problema ta?omul cauta partener deci...esti interesat DA sau NU?

Acum 4 minute, Jamal Alin a spus:

Bine ca a scos ala un cacat ca sa-l mancati toti acum :)))) tu daca stii care e diferenta si in practica esti praf, nu cunosti limbajul cum e ? :)))) am auzit vorbe ca pe aici s-ar invarti persoane ciudate, acum mi s-a confirmat acest lucru. Numai genii si daca-i iei la bani marunti nu stiu decat chestiile usoare ale limbajului ....

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ★♕ Manu ★♕ said:

Opreste-te in pana mea Jamal deja devii penibil+care e problema ta?omul cauta partener deci...esti interesat DA sau NU?

 

Nu te priveste pe tine problema mea, tu mergi si ajuta pe cei care cer ajutorul pe acest forum. Presupun ca asta e motivul pentru care te afli pe aceasta comunitate. Sau ai motive ascunse ? vezi-ti de treaba ta. Am mai vazut persoane ca tine care incearca sa para ceea ce nu vor fi niciodata, faci pe moderatorul sua mi se pare mie ? tu esti penibil omule si autorul postului. Ceea a am zis eu era sub forma de gluma dar capetele seci nu au ce intelege, asta e :)

 

Cea mai sigura sursa de facut bani de buzunar in mediul virtual. Inregistreaza-te si pune-te pe treaba !!!

http://www.viespar.ro/?reff=ab8e9d8086304d6136eac03c710238d7

Link to comment
Share on other sites

  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.